Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szeretitek ha rólatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek ha rólatok kérdeznek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ezt hogy érted? :D
2009. jún. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van egy srác és pl a randin magadról kérdezget
2009. jún. 13. 00:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha csak én vagyok a téma az nem jó! ha kérdez valamit és rögtön kérdezem, hogy és te? és neked? az sem jó, ha kérdez és utána én is kérdezek, vagy folyton felváltva egymásról kérdezgetünk az jó :D
2009. jún. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szeretem ha rollam kerdeznek,de az a legjobb ha felvaltva kerdezunk
2009. jún. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem, ha érdeklődnek felőlem:) persze azért ne én legyek a téma az egész beszélgetés folyamán...
2009. jún. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tök természetes, hogy a srác a randin a lányról kérdezget, meg akarja ismerni. Aki ezt nem szereti, az ne menjen randizni :)
2009. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, attól függ, mennyire vájkáló kérdések, és mennyire nyílik meg a másik fél is a beszélgetésben. A pszichológus effektust nem szeretem, a gondjaim megbeszélésére találok megfelelő embert.

Szeretem, ha érdeklődnek felőlem, de nem szeretem, ha mindenbe könyékig beletúrnak...

Szeretek bizonyos dolgokat megtartani magamnak, és nem szeretem az egyoldalú kommunikációt se... Kérdezz! Felelek - ő kérdez, én meg válaszolok...

Néha kifejezetten utálok magamról mesélni, mert olyankor

1: úgy érzem, elnyomom a másikat, egész idő alatt másról sincs szó, csak az én életemről, és "már megint én beszélek"

2: szeretem megismerni az embereket. :)

22/L

2009. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!