Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha egy regi baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy regi baratom belem zugott?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel regota joba vagyok...nagyon jo baratok vagyunk de sokszor gondoltam arra hogy mi lenne ha egyutt lennenk????...nemreg eszre vettem h teccem neki...egy nap megkerdezte tolem hogy nem probalhatnank meg egyutt?...erre en azt valaszoltam hogy meg gondolkodom rajta....ha egyutt lennenk az egy jo kapcsolat lenne, vagy nem tartana sokaig mert tul jol ismerjuk egymast????..ha tudjatok a valaszt vagy voltatok hasonlo helyzetbe akkor kerlek valaszoljatok nekem...elore is koszi...
2008. ápr. 13. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Van két ismerősöm, akivel egy baráti körbe járunk már vagy 2 éve. Ez a két ismerősöm most egy hónapja összejöttek (előtte is nagyon jóban voltak) és már el is jegyezték egymást. Szerintem próbáld meg a sráccal, hisz bejöttök egymásnak, ne hagyd ki a lehetőséget!
2008. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mostani párommal a kapcsolatunk előtt 3 évig a legjobb barátok voltunk, 2 éve vagyunk együtt, de néha úgy érzem lehet nem kellett volna... De ezt csak te tudod, végülis akár összejöttök akár nem már a barátság nem lesz a régi.
2008. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha neked bejon a srac es te is a sracnak probaljatok meg!!!! Miert nem??? egyszer elsz!!! lehet h a vegen jo kpacsi lesz belole de ezt sosem tudhatod adj magadnak egy eselyt. a dolog mas lenne ha valamelyikotoknek nem jonne be a masik ugy nem szabadna megprobalni de igy... szerintem go for it!!!
2008. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!