Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasábburgonya kérdése:

Mi a véleményetek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, lány, még nem volt komolyabb kapcsolatom, szóval magától értetődő hogy még nem is csókolóztam. Van egy fiú, akinek tetszem, és szeretne velem járni. Két problémám is van. 1, osztálytársak vagyunk, és az úgy elég érdekes lenne, ha mondjuk szakítanánk, és mégis mindig egy légtérben kéne lennünk. 2, a fiú kinézetre elég helyes, de belülről nagyon különbözünk, és ez zavar, teljesen más zenét hallgatunk, olyan viccei vannak amiket én nem nagyon birok, és van pár olyan barátja, akit én szó szerint utálok. A baránőm azt mondja hogy próbáljam meg vele, mert valószinűleg akkor csókolóznánk, meg minden. Nem tudom mit tegyek, segíts! Értelmes válaszokat kérek! :)
2012. márc. 19. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
MIért olyan meglepő, hogy kemény 14 évesen még nem volt komoly kapcsolatod? Tudod egyáltalán, hogy mi az, legalábbis elméletben?
2012. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan jó volt 14 évesnek lenni... nekem is ilyen problémáim voltak... xD Régi szép gondtalan idők...
2012. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi értelme lenne vonzalom nélkül?
2012. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből csókkal kezdeni :D Ha nem szereted a fiút akkor rossz lesz. Először csak beszélgessetek, haverkodjatok. Meg szerintem várj egy évet. Majd ha 8.os leszel, akkor már nem lesz olyan nagy probléma, hogy osztálytársak vagytok: mert ha pár hónapig tart a kapcsolat, akkor lehet, hogy kibírja a suli végéig, vagy ha mégis év közbe szakítotok akkor már nem kell olyan hosszú időt együtt töltenetek ballagásig. Ja és egy év alatt sokat fog változni a srác is és te is, lehet jobban hozzád illő lesz mint most. A csókolózást meg ne siettesd, ha túl hamar csinálod az úgy nem jó
2012. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kapcsolatban sokkal fontosabb az, hogy jól érezzétek magatokat együtt, mint, hogy jól néz ki a másik. Innentől kezdve szerintem fölösleges lenne belevágni az egészbe. És a csók igazi testi-lelki vonzalom nélkül nem lenne olyan jó, szóval szerintem várj vele. :)

Esetleg próbálj meg vele többet beszélgetni, mégjobban megismerni, hátha még is van bennettek közös tulajdonság, de ha nincs meg a belső harmónia köztetek fölösleges összejönni, nagyon hamar szakítanátok és akkor beigazolódna az első pont amit írtál, hogy osztálytársak vagytok és adódhatnak belőle kellemetlenségek.

2012. márc. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!