Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a leendő barátod/barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a leendő barátod/barátnőd nem tetszik a szüleidnek (kinézetre), befolyásolnak téged, hogy összejöjjél vele?

Figyelt kérdés

Alakul egy sráccal valami, viszont nem igazán egy helyes gyerek. Anyukám folyamatosan leszólja a kinézete miatt, pedig csak képen látta eddig. Mi lesz ha egyszer találkozik vele... Engem pedig sajnos nagyon tud befolyásolni. Tudom, hogy nem másoknak kell, hogy tetszen, hanem nekem, de ez valahogy mégis zavar. Ti foglalkoztok a szüleitek, családtagjaitok véleményével?

20/L


2012. márc. 19. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:

ha szereted, akkor nem hagyod, hogy anyukád befolyásoljon.. nem a kinézet számít, hanem a belső.

engem nem tudna befolyásolni senki sem, akármilyen családtag is legyen az..

2012. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már...

Ha valamibe nem kellene, h egy szülő beleszóljon, akkor az pontosan ez a téma.

2012. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik és úgy gondolod, hogy boldog tudnál lenni vele, meg alapjába véve normális srác, akkor szerintem ne foglalkozz azzal, hogy mit mondanak mások, az a lényeg, hogy neked bejön. Ha meg nem csak kép alapján látják majd a szüleid, hanem élöben is, és tudnak kicsit beszélgetni, lehet, hogy megkedvelik. Nem a külső a legfontosabb:)
2012. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem
2012. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is a belső sokkal fontosabb. Pont azért tetszik, mert belső tulajdonságokra szinte tökéletes :)

Köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 19. 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ha valamibe nem kellene, h egy szülő beleszóljon, akkor az pontosan ez a téma."


Hát... Határeset, vannak kivételek.


Ha a külsejét kifogásolnák a szüleim, azt lesz*rnám. Más esetben számít a család véleménye, mert nem akarok olyan csajt hazahordani, akit nem szeretnek az őseim. Ennek ellenére a döntés az enyém, nem engedném, hogy bírálják, vagy eleve beleszóljanak.


Hozzátenném: engem sem bírt az anyósjelöltem eleinte, aztán az elmúlt majd' 9 év alatt egészen összeszoktunk :D.

2012. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem anyukádnak kell szeretni. Az én párom, amikor megismerkedtünk kopaszra nyírta magát, és 140 kilós volt. A család megdöbbent. Most 95 kilós és lapocka alatt érő, göndör hajzata van, és odavannak érte, hogy milyen helyes. Az legyen a fontos, hogy te mit érzel, és ne az, hogy anyukád. 20 éves vagy az isten szerelmére, nagykorú!
2012. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meghallgatom mas velemenyet is de a dontes az enyem!!!
2012. márc. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát hogyha a lányom összeállna egy néger férfival akkor biztos hogy cirkuszt csinálnék , ázsiai , indián lehet de néger az nem.
2012. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!