Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kialakulo kapcsolatom van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulo kapcsolatom van egy zsido vallasu pasival, van e valakinek tapasztalata? Husegesek altalaban a zsido pasik? Elvarnak valamit egy katolikus lanytol?

Figyelt kérdés
eddig azt vettem eszre kulonosen figyelmes velem. koszi
2009. jún. 12. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy zsidó vallású fiúm...3 évet jártunk... minden nagyon jó volt. majd szakított velem...nem értettem miért...2 hónappal ezelött felhívott a mamája hogy azért szakított velem a fia mert kiderült hogy halálos beteg...majdnem belehaltam annyira fájt... na jó nem szaporítom a szót... minden pasi más..mindenesetre nekem jó véleményem van a zsidókról...

sok sikert hozzá

2009. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Ti SZDSZ töltelékek! Miért nem jó nektek a tisztes magyar srácok?
2009. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
na, megjött a helyi hülye
2009. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
kimondta azt h nem jó nekem a magyar? én csak mondtam az én történetemet:)
2009. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Ha tényleg zsidó vallású, akkor az ő vallása szigorúan tiltja hogy lelketlen állattal(igen így nevezik azt aki nem zsidó), kapcsolatot teremtsen.Olvass kicsit bele a tórába, vagy a talmudba.

Csak nehogy úgy járj mint Solymosi Eszter!

2009. jún. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
62%

Kialakulo kapcsolatom van egy barna szemu pasival, van e valakinek tapasztalata? Husegesek altalaban a barna szemu pasik? Elvarnak valamit egy kek szemu lanytol?

eddig azt vettem eszre kulonosen figyelmes velem. koszi



A kerdeset atirtam ugy hogy a lenyeget ne erintse...

2009. jún. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon vallásos akkor én nem járnák vele. A szokásaikat nem lehet épp ésszel felfogni, erős hit kell ahhoz.

A kérdésnek az a fele, h hűségesek-e, elég hülye kérdés. Nem lehet általánosítani. Ha lehet akkor a katolikusok hűségesek-e?

A zsidó is emberből van, ha nem szereti már a párját akkor ha alkalom adódik biztos, h elmegy egy másik lánnyal.

2009. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
utolsó válaszoló vagyok. Nem szeretnélek most lebeszélni, csak annyit akarok mondani, h ne várj el többet tőle mert zsidó és hűséges kell legyen. A másik pedig a tolerancia, ha ő nem ehet húst akkor ne erőltesd.
2009. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mekkorat rohogtem eggyesen... jah nem jo a helyi magyar bunko gyerek mert nem is magyarorszagon elek... pff.
2009. jún. 13. 03:27
 10/12 A kérdező kommentje:
az elso es utolso valaszolo normalis , csak egy velemenyt kertem mert engem erdekel. koszi nektek.
2009. jún. 13. 03:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!