Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet, hogy valaha még együtt leszünk?

Figyelt kérdés
Az exemmel sajnos (vagy szerecsére?) nap mint nap találkozunk. A helyzet az, hogy mindketten olyan irányba változunk akarva akaratlanul, amilyen irányba a kapcsolatunk alatt egymást akartuk terelni, de a sok sértettség és dac már nem engedte, hogy alakuljunk, fejlődjünk egymás mellett. Mióta külön vagyunk, mindketten kivirutunk, és amiken én változtatok magamban, azt utólag mindig észre veszem, hogy csupa olyasmi, amiket ő magyarázott nekem annó, csak akkor nem hittem el. Ahogy ismerem fel hibáimat, mindig arra jutok, hogy dehát ezt megmondta és milyen igaza volt. Ő is csupa-csupa olyasmit csinál, amiket én szerettem volna, de mostmár ugye magáért csinálja és így már más. Szóval lehetséges, hogy most így külön-külön mindketten megfejlődjük a magunk dolgát, és végül újra egymásra találunk?
2012. márc. 18. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2012. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ez nagyon érdekes dolog,hasonló helyzetben vagyok..ehhez sokat kell beszélnetek,és fontos,hogy ő is akarja

:) de semmi,hangsúlyozom SEMMI nem lehetetlen! hajrá :)

2012. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, van új nője? Ha nincs, akkor hajrá!

Ha van, akkor úgyis esélytelen...

2012. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy van-e új nője, de azt hiszem ez nem is számít. Előttem még hosszú az út, én nagyon félrecsúsztam az utóbbi időben, nekem még rengeteget kell fejlődnöm ahhoz, hogy meg merjem ígérni neki, hogy sohasohatöbbet nem égeti meg magát velem. Tehát én most azt érzem, hogy nem vele, nem kettőnkkel kell foglalkoznom, hanem magamban rendet tenni. De közben egész egyszerűen el sem tudom képzelni, hogy bárki más legyen a gyerekeim apja.
2012. márc. 18. 19:57
 5/7 Mephisto666 válasza:
Én sokat tapasztalt embernek tartom magam...én is hasonló helyzetben vagyok, mint te. Azzal, hogy felteszed azt a kérdést másnak, hogy valaha összejöttök e még..hát nem egy jó dolog. Magadnak kell feltenned ezt a kérdést. A párodnak pedig magának..Írtad, hogy jobban érzitek magatokat külön, mert a korlátok elmaradnak..hát később, ahogy telik az idő a jó dolgokból nem marad semmi..és az ember vagy akár állat nem megy vissza a korlátok mögé. Ne álltasd magad, ha hiszel a sorsban akkor csak úgy nyilváníthatod ki ezt, hogy éled az életed boldogan tovább. Ha összejöttök akkor együtt lesztek, de ha nem légy akkor is boldog..és tanulj.
2012. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezen vagyok én is. Fejlődni, visszatalálni a régi magamhoz, és felépíteni az új önmagam, immáron a hibáimból tanulva, fejlődve, változva. Alapvetően jó a hangulatom. Nem görcsölök ezen, de nem tudom kiverni a fejemből a reményt. Ettől még igyekszem előre nézni, nem elzárkózni semmitől. és jókedvűen élni az életem. Biztosan tudom, hogy akár együtt leszünk, akár nem az én dolgom most ettől teljesen függetlenül, hogy rendet tegyek magamban, magam körül és magamban.
2012. márc. 18. 20:31
 7/7 Ivan Iljics ***** válasza:

A régi kudarc megmérgezheti az egész kapcsolatot. Óvatosan.


Ki tudja? Akár az is lehet hogy összejöttök megint. De én azt mondom nem volna jó ötlet. Mi van akkor ha Ő már nem szeret?


Csak fájdalmat okoznál magadnak.

2012. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!