Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy nagy gondom. Egyetemis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagy gondom. Egyetemista vagyok, nem kereső nő, van egy lakásom, és a párom hozzám költözne, de ez anyagi, és szülök vallási nézetei miatt lehetetlen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szülök konzervatívak vallási okokból, és mivel a szüleim nem 30évesek,így nem akarom őket megváltoztatni és nem is akarom.Csak a párom, olyan mintha erről nem venne tudomást.Szívesen összeköltöznék vele de nem egy, és már a munkahelyén bejelentette, hogy augusztus1től leszámol..

ááááá kész vagyok.A lakás havi fenntartása a hitellel együtt 100.000ft én még tanulok,4.éves vagyok.És az a baj,hogy el sem tudok menni dolgozni,mert minden időm az egyetemen van. De ez a legkevesebb.Anyagi gondok miatt nem menne, mert a szüleim levennék rólam a gondot, a hitel és a számlák mind rám hárulnának..(az a lehetőség kizárva, hogy a szülőkkel beszéljem meg, mert esélytelen.)


2009. jún. 12. 13:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha esetleg eljegyezne, lehet hogy a szüleid nem tiltakoznának annyira, vagy jobban lehetne rájuk hatni. Bár lehet hogy nincs igazam.


Egyébként én is egyetértek veled, hogy nem lenne szabad otthagynia a biztos állást a teljesen semmire. Ha esetleg a környékeden találna állást, akkor rendben.

2009. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, és a segítségeteket.Szeretnék vele összeköltözni, de nem csak a szívére kell hallgatnia az embernek néha, én úgy gondolom,hanem az eszére is,és tudom, hogy ha én ebbe belemennék,akkor konkrétan a karrieremnek annyi, elállnék dolgozni,és nem tudnám befejezni a sulit.Nem tudok elmenni,mert kb 80kreditet kell még teljesítenem, és annak 70%a szeminárium.

Mindegy, először is megmondom ma neki nyomatékosan aztán meg majd lesz valami.

Ha nem érti meg akkor másban sem lesz megértő.

A másik meg az, hogy nem vagyok egy olyan tipus, hogy a szülök megmondanak mindent nekem,de tudom, hogy most erre mit válaszolnának, és most ellenkedhetnék, de tudom, hogy igazuk lenne amit mondanának..:S

2009. jún. 12. 16:06
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztem minősíteni a szüleidet, ők feltételeket szabtak, ha nem tartod be, vállnod kell a következményeket. Ez tiszta sor. A barátod is akar valamit, viszont annak is következményei vannak. Azokat a következményeket te zokszó nélkül átháríthatod rá. "Szivi, jöhetsz, de fizesd ki azt az összeget amitől elesünk az akarnaksogád miatt." Ha nem vállalja nem jön. Ha ezért örök harag, mehet isten hírével. Teher alatt nő a pálma.
2009. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen így is lett,igazad van, a pálmás dologgal,mert konkrétan az lett az ügy vége, hogy feldobtam a labdát,mivel én még nem tudok dolgozni, hogy semmi gond, csak álld az anyagiakat, és egyből nem volt annyira lelkes.Úgyhogy erről ennyit.Azért nem költözök össze senkivel,mert ma már mindenki ezt csinálja, majd eljön nekem is az ideje.Mikor már önálló leszek,majd akkor elgondolkozom rajta.Köszönöm még egyszer a segítségetek.Sziasztok!
2009. jún. 14. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!