Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel 2-3 hónapig találkozgattunk, de nem működött a dolog, mert távkapcsolat lett volna belőle. Megbeszéltük, 1,5 hónapja nem találkoztunk. Viszont hetente beszélünk h kivel mi újság. Úgy érzem még mindig szeretem, de el akarom felejteni, mert nem működne a dolog, és nem szeretnék megint szenvedni, hogy mikor tudunk találkozni.

Hogyan felejthetném el? Tudom mások felé is kellene nyitnom, mert más pasival könnyebb felejteni, de ha találkozok egy sráccal, mindig az jut eszembe, hogy "nem olyan, mint Ő"


Segítesetek, mondjatok valamit, mert nem tudok túllépni rajta, viszont már nagyon vágyok egy barátra, akivel sokat tudok együtt lenni, és aki törődik velem, aki hozzámbújik stb. :(


2008. ápr. 13. 13:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Ki kellene belőle ábrándulnom valahogy, de nem tudok, mert nem haragszom rá, soha semmi rosszat nem tett, és úgy érzem nem találok még egy olyat mint ő :(
2008. ápr. 13. 13:19
 2/6 anonim ***** válasza:
itt csak az idő a megoldás. várni kell amíg enyhül a "láng". sajna, de a szerelem ilyen.
2008. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
idő kell igen. de addig is járj el bulizni, szórakozni a barátaiddal séltálgass sokat vagy sportolj. az a lényeg hogy próbálj meg ne a srácra gondolni
2008. ápr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
te...ez baj..en 5 evig jartam es szakitottam a nagy szerelmemmel, mert mindenki keresztbetett nekunk,irigyek voltak rank, stb.Es ugy erzem meg mindig nem felejtettem el teljesen, pedig mar egy eve massal vagyok.Szeretem a baratom, de ugy mint ot,soha senkit nem fogok.Soha nem tudtam kiabrandulni belole. es ez zavart engem is.Szerintem nezz mas utan, es ne azt nezd h nem olyan mint o.sot pont z a lenyeg, h mas legyen, mert egy ido utan megtetszethet a "mas" is.Adj ese;yt masnak, ne gondolj folyton ra, mert csak magad teszed tonkre.add meg az eselyt masnak h szeressen,es lehet h te is fogod szeretni, es sikerul elfelejteni.sok sikert
2008. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehez dilemma. En jo par eve azt csinaltam amit az elottem hozzaszolo mondott. Mar egy masik kapcsiban voltam es meg mindig arrol a bizonyos fiurol abrandoztam... a vegen sikerult elfelejteni a sracot, de igazandibol csak a felszinen a szivem melyen mindig is ott volt es ott is fog maradni... a sors ugy hozta 14 ev utan ram talalt skype-on... es meg mindig emlekezett ram es dolgokra es magyar szavakra amiket tanitottam neki (nemet a srac)... ez annyira fura... igaz o tovabb lepett nemreg hazasodott en meg elkoltztem a vilag masik felere... de mikor skype-on beszelunk meg mindig olyan mint 14 evvel ezelott... Igazan sosem fogod elfelejteni tok mindegy h kivel vagy. Egyebkent nekem a kapcsi amibe anno belementem 7 ev utan vege lett mert kihult, mivel nem szerelemmel indult es neha megjott de igazan sosem volt az es ez volt a legnagyobb problema... Tehat ertelmeset igazan nem tudok ez ugyben mondani h mit tegyel...
2008. ápr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:(


Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ha bele tudtam szeretni hipp-hopp, akkor másba is sikerül.

Ááá, nem tudom mit csináljak.


Nem akarok többé szerelmes lenni!!

2008. ápr. 14. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!