Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kis közvélemény kutatás....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis közvélemény kutatás. Lányok! Nektek milyen az ideális pasi?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok le mindent, hogy mi a fontos számotokra, milyen jellemet szerettek és egyéb dolgokat!:)
2012. márc. 16. 14:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
bennem meg van minden amit a 8. válaszoló mondott :)
2012. márc. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nem nagy cuccok, én még takarítani is szeretek, 15 éve edzek, amit nem a csajok miatt kezdtem, és nincsenek viselkedési problémáim, még sincs senkim. 22F
2012. márc. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Legyen határozott, de ne bunkó, legyen figyelmes és alkalmazkodóképes, de ne papucs. Legyen őszinte, legyen önálló véleménye a dolgokról (még ha nem is egyezik mindig az enyémmel), ne csak szexet akarjon. Legyen hűséges. Ja meg szexben legyen nyitott meg bevállalós XD

A pénz nem érdekel, de a külső nekem fontos (kinek nem?). Engem még az se zavar, ha divatmajom :P

Az intelligenciát nem írom, mert eddig a barátaim egyszerűbb típusúak voltak :D Nem buták, csak az az egyszerű józan gondolkodás jellemzte őket... de nagyon szerettem őket, én szerintem nem is tudnék ellenni egy túl okos fiúval. De persze ez csak én vagyok, másnak más jön be.

2012. márc. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!