Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kis közvélemény kutatás....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis közvélemény kutatás. Lányok! Nektek milyen az ideális pasi?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok le mindent, hogy mi a fontos számotokra, milyen jellemet szerettek és egyéb dolgokat!:)
2012. márc. 16. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem divatmajom, adjon valamennyit magára (körmök, mindennapos fürdés, tiszta haj, tiszta ruhák) legyen kedves, aranyos, őszinte, megértő.

Külsőre: legyen magasabb mint én picit, és ne fújja el az első szél, legyen átlagos testalkata.

2012. márc. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Legyen egy rakás pénze!
2012. márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Legyen nálam okosabb, de ne okoskodó.

Legyen figyelmes és megértő, mert sokszor kiborulok és idiótán viselkedek..ember legyen a talpán aki el akar engem viselni hosszútávon.

Legyünk lelkitársak és fontos szerintem az azonos érdeklődési kör is pl. programok terén..én nem szeretek heti 5x buliba lógni.

Szeressen sportolni és ne nézzen hülyének a néha beteges egészséges életmód mániám miatt.

Jah és a családommal is jöjjön jól ki..

Kinézetre: ha magassarkút veszek fel, legyen nálam még akkor is magasabb+ne legyen piszkafa, nem tetszenek a vékony srácok, legyen átlagos testalkata, mondjuk a széles vállak nagyon bejönnek:)

Szem/haj: ezek tökmindegy, mondjuk a rövidebb hajú, majdnem kopaszos srácok talán jobban tetszenek, de ez változó.

Na remélem nem hagytam ki semmit..

Mondjuk amiket leírtam, inkább az ideális férj tulajdonságai nálam.

20l

2012. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3.vok.

Eszembe jutott még valami:

A humorérzék szerintem elég lényeges, de persze tudjon komoly is lenni az illető.

Amúgy igaz az a mondás, legalábbis rám, hogy a lányok olyan férjet/párt szeretnének magunknak, mint az apjuk..

Amiket felsoroltam, javarészt mind igazak apura is, kivéve, hogy kopasz(os) lenne:D

2012. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2012. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

na hát én kellek neki

Magnum voltam csá

2012. márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Figyelmes, hűséges, kimutatja az érzéseit, nem hazudik, stb. 26/N
2012. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

a 3. kommentelő kivéve a kopaszos részt röviden kell (álompasi lenne): normális külső , és én a kocka hasba szerelmes vagyok de nem olyan fontos normális nem b@zis haj


aki szeret,

megért ,(barátod tud lenni)

FIGYELMES (pl. hónapforduló nem kell semmi drága csak 1 szál virág és -boldog...) ,

nem csak a háziasszonyt látja benned mármint nem mindig a nő szolgál ki takarít stb. ,

aki odaadja a jeckiét ,

és 1 lánynak nagyon sokat jelent ha ok nélkül átkarolod adsz neki 1 puszit/csókot vagy pl nem megy neki a bowling átkarolod és eggyüt gurítjátok

ez ritkáb de nagyon zavaró ha a tenyereden hordozod és nem hagysz neki levegőt szal ne vidd túlzásba

Ne siettes 1 lánynál semmit nem fog 2 hét együtt lét útán lesz@pni egyéb..nem engedi megfogni a seggét

ne légy féltékeny úgy hogy nem tudod kivel van -de amigen egy eladó flörtölni akar vele légy féltékenyy de ne túlságosan

és haverokkal lógsz oké lányoknál is élet fontosságú de jusson rá ídőd néha 1-1 romantikus este....

ne híbáztass 1 nőt mert a végén úgy is te kérsz bocsánatot

bókolj neki de leplezd ha nem tetszik

hummorérzék nagyon fontos de tudjon komoly lenni

néha meg tud nézni 1 pasi is 1 unalmas nyálas filmet a barátnőjével

ha van facebookod ne lájkold más lány képpét kivéve ha ő is rajta van- ne beszélj más lányról neki , ne nézd más lány seggét az a lényeg neki h te az "övé" vagy és nem csak egy egyészakás/párhetes kaland

foggad el egy nő hobbiait -hóbortjait

tudj lazítani de ne legyél lusta

ígyál de egy lány nem fog buli után részegen téged hazavinni


ezek mind nem lehetnek benne 1 emberben (pedig ez csak pár dolog) ha a fele megvan benned vagy ami annak a lánynak fontos már nyerő ügyed van


a leggeslegjobb a ha barátságból lesztek 1 pár

sok sikert a szerelemhez!! remélem tudtam segíteni

nekem a legfontosabb a váratlan (boldog) meglepetés

és nem vársz semmit azért ha elmész vele vásárolni


fanni16

2012. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Nekem az ideál pasi adjon a külsőjére.. Legyen kicsit flegma de teljes szívből szeressen. Legyen népszerű de ne celeb.

Zayn Malik a tökéletes példa :$

2012. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!És külön köszönöm azoknak, akik részletesen válaszoltak!:)
2012. márc. 18. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!