Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ezzel a helyzettel? Hogyan is lenne ez jó?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves srác aki nekem nagyon nagyon tetszik, de nekem viszont van barátom aki 16 éves. Eleinte ez hatalmas lángoló szerelemnek indult, de úgy érzem már nem azt érzem iránta mint régebben, és nem tudom hogy ő is hogy és mit érez még.(ja, 1 éve vagyunk együtt)Igazából nem tudom hogy szakítás lenne-e erre a megoldás vagy mi.. Félek mert lehet hogy a barátommal ez most egy hullámvölgy és annak is a legmélyebb pontja és ha szakítanék megbánnám! De az a baj hogy ezt a másik srácot már pár hónapja szeretem, és lehet hogy ő is engem(vannak jelek amik szerintem ezt mutatják).. A barátom és ez a srác egyébként ismerik egymást! Teljesen tanácstalan vagyok hogy hogyan is döntsek! Szerintetek mit tegyek?
2012. márc. 16. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Dobd ki a mostanit a fenébe, szedd fel a másikat. Ha ezen gondolkodsz, az már rég nem jó. Nekem elhiheted.:P
2012. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"de úgy érzem már nem azt érzem iránta mint régebben"

Ennyi a lényeg.Amennyiben korrekt akarsz lenni mindenkivel és emelt fővel kijönni a szituból,akkor leülsz a barátoddal,akivel már egy éve együtt vagy(ennek ellenére nem tudod,hogy mit érez,ez WTF?) és elmondod neki ezt,amit a kérdésben leírtál.Pár hónapja egy másik srácot szeretsz és ezt a barátod észre sem vette,ez a barátod hibája.(is)

Ne tartogasd magadban,ülj le vele és beszéljétek meg,hogy vége,te mást szeretsz.Ennyi.Fiatalok vagytok,nem kell még leragadnotok,ráértek még nyűglődni egy kapcsolatért.Szóval csak hajrá!

2012. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!