Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most a mi a teendő ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most a mi a teendő ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

A munkatársam, és barátomról van szó.Inkább a barátnőjéről.

Nagyon nem passzolnak a sráccal.Viszont régóta vannak együtt.

A probléma az, hogy tetszik nekem, és én is nagyon szimpatikus vagyok neki.Szószerint bókolunk egymásnak.

Tudom, hogy milyen dolog ez, de tényleg annyira passzolunk mindenben.

Sok rosszul sikerült kapcsolat után végre valaki, és tessék.


2011. máj. 8. 14:29
 1/9 A kérdező kommentje:
bocs, egyel több "a"
2011. máj. 8. 14:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha téged szeret úgyis elhagyja a jelenlegi barátnőjét.
2011. máj. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Házinyúlra nem lövünk.


+ szerintem azt, hogy passzolnak-e, nekik kell eldönteni, te inkább be akarod magyarázni nekünk és magadnak, hogy ők nem illenek össze, bezzeg veled nagyon, máris mentséged van az ilyen bűnös gondolatokra. hát tévedsz..

2011. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez bűnös gondolat??? Ezer meg egy ember szakít a párjával, mert megismer valakit, akit igazán szeret, ez nem bűn, az érzéseknek nem lehet parancsolni.
2011. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Regota vannak egyutt, tehat oszerintuk passzolnak egymashoz.

Te vagy /leszel a problemajuk, es Te a baratnojen problemazol, utban van Neked. Hogy irtad, munkatarsad es BARATOD? Ha ellenseged lenne, mit tennel, hogy megkaparjad?

2011. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, ha nem lépek le, és szakít vele, összejön velem, akkor mindig bennem lesz ez.

Ha meg lelépek, akkor meg az ellenkezője.

Nem vagyok már gyerek, volt komoly kapcsolatom.Tudom, hogy ha találkozik az ember egy hosszú kapcsolat alatt valakivel, aki bejön neki, még nem feltétlenül kell rúgni mindent.

De biztos volt már másnak is ilyen, klappol minden.Nem akarom én magamnak megmagyarázni, távol álljon tőlem, de az ember nem vak.

Ha olyan lennék már rég nem hezitálnék ezen, de messze nem vagyok tökéletes.

2011. máj. 8. 14:49
 7/9 A kérdező kommentje:
Simán háttérbe helyezném magam.De!Ha a lány is így gondolja, ahogy én, csak ő sem olyan.Akkor azért elgondolkodok, ha nem én, majd más?
2011. máj. 8. 14:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a "bokolas" csak tetszik a noi hiusaganak, nem tobb.

Nagyon biztos legyel abban, hogy a lany is akar Teged, mielott lepsz.

2011. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ennél a határnál megálltunk, és most azt figyeljük mit fog lépni a másik....
2011. máj. 8. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!