Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szex és más semmi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex és más semmi vagy lehet komolyabb is?

Figyelt kérdés

van egy fiú kb 2hónapja ismertem meg egy buliba. beszélgettünk de aztán nem kerestük egymást.egyik nap ráírtam mondta hogy szeretne bulizni egyet velem meg találkozhatnánk és sajnálja hogy a buliba nem kereste a társaságom .megbeszéltük,hogy elmegyünk kocsikázni de jöttek a haverjai is:/nem igazán örültem de ő sem így képzelte a dolgot de nem akarta őket megbántani.ezután már ő keresett fbon meg újra találkozni akart, mondta hogy ne aggódjak nem jönnek a spanok :D a következő talin elég oldott hangulatban voltam épen egy bulit hagytam félbe:D csak beszéltem összevissza meg énekeltem de ő is velem szóval nem volt gond:P aztán megálltunk beszélgetni az útszélén.szépen finoman egyre közelebb jött és simogatott.aztán elcsattant az első csók.ott feküdtünk egymáson csókolóztunk a csillagos égbolt alatt.jajj olyan szép volt.:$ sajnos el kelett mennie az egyik haverjáért szóval hazahozott és ment is.búcsúzkodásnál megegyeztünk a 3pusziban nehogy valaki meglásson. megbeszéltük hogy találkozunk újra de max éjfélig leszünk kint mert másnap mennie kell valahova mondom oké persze remélem a haverokat nem kellesz vinni.erre közli hogy 11kor megint menni kell..:(fura volt mert most teljesen józan voltam és izgultam a "randi" miatt.mentünk egy kört és visszatértünk a multkori helyünkre.nem mert kezdeményezni aztán valamit beszólt én meg elfordultam és megjátszottam hogy duzzogok,odabújt hozzám :P aztán mondta hogy vegyem le az ingem.eleinte fura volt..nem történt semmi csak most ruha nélkül volt ugyanaz mint a múltkor.mondta hogy ő nem akar semmit elsietni, ha kedvem van hozzá akkor jó ha nem akkor se történik semmi.hazahozott de megint csak 3puszit kaptam mert "nehogy meglássanak".

nemtudom most mivan..csak szexre kellek neki vagy akar többet is? az anyja tud rólam,gondolom az alkalmi szexpartnereit nem mondja el az anyának..xd igazából az zavar hogy bújkálni kell de semmi okunk nincs rá..nemtudom mitől fél:/


2012. márc. 16. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ittas vezetést a törvény tiltja.
2012. márc. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha te többet szerettél volna tőle akkor lehet, hogy nem volt a legjobb ötlet egyből ennyire összegabajodni. A fiúk szeretik a kihívásokat, ha meg kell hódítani egy lányt. Ha te többet érzel iránta, és nagyon úgy néz ki, hogy csak szexkapcsolat lesz a dologból akkor semmiképp ne menj bele. Nagyon rossz tud lenni ha az egyik fél reménykedik és többet akar, de a végén csak csalódik.
2012. márc. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

először is ő nem ivott.ő se olyan bolond meg én se hogy beüljek hozzá.de azért köszi :D


jajj nemtudom:/ most elszállt a rózsaszín köd az biztos :D nem mondtam én hogy úristen milyen szerelmes vagyok..igazából én se tudom mit szeretnék.új a helyzet.meg kellene vele ezt beszélni de félek hogy akkor majd azt gondolja én már az esküvőt tervezgetem :D :/

2012. márc. 16. 11:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit leírtál,komolyra nem tudok gondolni.Mostantól kezdve játszd el az elérhetetlent.Ne vedd fel mindig a telefont,vagy ne érj rá mindig,szex ne legyen semmiképp,csinálj úgy mintha nem ő lenne a legfontosabb az életedben.Ez a nehogy meglássanak,meg béna szöveg.Mondd meg neki,hogy vagy felvállal,vagy indulhat másfele,laza kapcsolatokba nem mész bele.
2012. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!