Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15-16-17 éves lányok! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16-17 éves lányok! Ha párkapcsolatban vagytok, azt tudják a szüleid? Hogy reagáltak rá, hogy viselik?

Figyelt kérdés
Az én apukám azt mondja még ráérek, és nagyon nem nézi jó szemmel. Tudom, hogy igaza van, de sok embert megkell ismernem, ahhoz hogy majd megkapjam aki számomra az igazi. Szerintem. 16L
2012. márc. 15. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
nem nem tudják a szüleim... apám bizti cikizne hogy milyen a barátom, anyám meg ki lenne akadva h terhes leszek -.-" az én szüleim ilyenek
2012. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jajj igen elfelejtettem: Ha nem tudják, nem félsz, hogy kiderül és balhé lesz?
2012. márc. 15. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
az én szülőm tudta. nem volt belőle semmi gond. ha meg szóba került a terhesség, akkor azt mondta, hogy intézzem el a srácot orálisan.
2012. márc. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok,17éves. ( 18 júniusban )


Ez az első kapcsolatom ( a lány 17életévét töltötte idén ) és mind a kettőnknek a szülei tudják,hogy mi igy vagyunk egymásnak. Még a legelején elmondtuk,szerintünk igy tiszta,hogy ők is tudnak róla. Én nagyon féltem,hogy mit fognak szólni,de iszonyat lazák voltak,sokkal de sokkal rosszabbra számitottam : )

2012. márc. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem félek :D emúgyse jönnének rá sosem...
2012. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ugye a szüleim hiába válnak mind a ketten tudják mi a helyzet.:) nagyon megértőek segitőkészek mindig.:) apukám nagyon aranyos és csodára méltó:) mindig mondja h jolvan kislányom de vigyázz magadra és ne hozz elhamarkodott döntést és messélj el mindent.. mert ha bármi bajod lesz letépem a fiu tökét szeretlek:) hát én ennél jobb apát nem is kivánhatnék:) anyukám meg mindenbe segit :) de most perpil nincs senkim csak ismerkedek:) de apukám még ezt is tudja :)
2012. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan párt szoktam választani akire a szüleimnek nem lehet semmi kifogása. És természetesen elmondom nekik miért ne tenném?
2012. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A szuleim elvaltak, anyummal elek. O neki mindent elmondhatok, abszolut megerto. Szoval nekem ilyen gondjaim nem voltak.
2012. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!