Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy elérhete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy elérhetetlen számomra a szerelem?

Figyelt kérdés
Már 21 éves vagyok, de még mindig nem volt barátnőm, hiába vagyok kedves és romantikus, valahogy mégse tudok összejönni egyetlen lánnyal sem, csak havernak tartanak engem. 21f
2012. márc. 15. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés. Annyit tudok tanácsolni, hogy ne görcsölj ezen. Fejleszd magad minden szempontból és érj el sikereket más téren, közben persze ismerkedj meg új emberekkel (fiúkkal lányokkal egyaránt) aztán ha találkozol egy számodra szimpatikus lánnyal tedd meg a tőled telhetőt.
2012. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ne a gép előtt rohadj egésznap és talán tudsz ismerkedni
2012. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszlónak köszönöm.


Nem, csak igy esténként gépezek csak max 2 órát. bár amugy itthon ülős tipus vagyok.

2012. márc. 15. 18:29
 4/6 anonim válasza:
hát akkor mit hittél? Ha otthon ülsz nyílván nem tudsz ismerkedni max gép előtt de az meg nem az igazi.
2012. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak azt tanácsolom, hogy ne legyél egy papucs állat. A nők az ilyen szobakutya fazonokat nem nagyon kedvelik. Legalábbis 10 ből 7 nem szereti szerintem. Nekik igazi határozott betyár kell, nem egy érzelgős pojáca. Az ilyen pasasok homoszexuális érzetet keltenek. A túl romantikus, érzelgős, mosolygós emberkék inkább olyan meleg barát hangulatot sugároznak magukból. A nők a tökös fickókat kedvelik, akik mellett asszonynak érzik magukat, és tudják is hogy hol a helyük. Ha már elcsavartad az agyát, utána édes kettesben élg ha megmutatod neki a kedvesebbik énedet. Az annak a helye és ideje, nem az ismerkedésé szerintem. Légy tapló!
2012. júl. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, ez nem is rosszötlet.
2012. júl. 31. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!