Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk és amikor meglátom már kiráz a hideg annyira irritál hogy mindig a nyomomba van. Hazamegyek egyből bombáz az üzenetekkel hogy találkozzunk. Elegem van belőle, hogy szakítsak velee? ez az első kapcsolatom :S 16/L
2012. márc. 15. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Hívd el találkozni és vigyél magaddal egy csomag zsepit. Mond el neki, hogy ez és ez a helyzet, ez és ez zavar és te ezt nem szeretnéd tovább folytatni. Mond neki, hogy sajnálod, add a kezébe a zsepit és köszönj el tőle.
2012. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy szakítani akarsz... (fú de nehéz volt :D)
2012. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát de az a baj hogy tudom hogy nagyon szerelmes belém mindig mondja..én meg semmitse érzek iránta!tényleg semmit..már amikor összejöttem vele akkorse voltamszerelmes
2012. márc. 15. 16:09
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor azt is mond, hogy nem szereted őt. addig fogod húzni halasztani, amíg együtt lesztek több évig és aztán rájössz,hogy elpazaroltál egy csomó időt rá.
2012. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hú, ilyen velem is volt (mondjuk én 14 évesen csináltam ezt..) és nem jártunk egy suliba csak állandóan mondta a srác hogy 'szeretlek cica veled akarom leélni az életem találkozzunk minden nap' (2 hét után..)

hát én csúnyán szakítottam vele sajnos :S egy haverjának mondtam el, hogy mit tervezek és ő visszamondta..

amúgy mondd meg neki egyszerűen, hogy neked ez így nem fog menni, túlságosan tapadsz és neked nem erre van szükséged.

18/L


ja, és ha SEMMIT nem érzel valaki iránt ne is 'járjatok'. mindkettőtöknek csak szar lesz

2012. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*tapad.. :D mármint ő nagyon rád mászik
2012. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ahhoz elég nagy lány voltál, hogy járjál valakivel (ráadásul úgy, hogy sose szeretted...) akkor most legyél ahhoz is nagy lány, hogy megmondd neki, hogy vége.


Vagy maradj gyerek de akkor ne játssz mások érzelmeivel, menj haza babázni!

2012. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy vége, azt is hogy miért. Ennyi!
2012. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felesleges szépíteni az egészet, szar lesz neki ígyis-úgyis.
2012. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!