Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért kell úgy gondolkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért kell úgy gondolkodni, mint egy lány?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet konkrétan megmondani, hogy mit szeretnétek? Miért kell úgy túl bonyolítani, mint egy lány? :D
2012. márc. 14. 23:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
De ha te úgy érzed, hogy valami nem világos, valami nincs rendben, te is kezdeményezhetsz beszélgetést a probléma megoldásának érdekében.
2012. márc. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Sajnos csak a pontos beszélgetés alapján lehet erre mit mondani. Kevés a részlet nagyon.
2012. márc. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Én meg szoktam mondani, ha valami nem tetszik. Áltaában sikerül megbeszélni, de van, hogy sértődés lesz beéőle. Most is így lett, igaz, tagadja, de ismerem már. Nem tud bele törődni. Hétvégén pedig neki nem jó a találkozás. Mondta, hogy lemondja a programját miattam, de én meg nem szeretném, ha miattam ezt kellene tennie.
2012. márc. 15. 00:12
 14/18 anonim ***** válasza:

"Hová kell menned, ami fontosabb nála?"

És ő hogyan célozgat?

2012. márc. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát családi ügy miatt nekem nem jó. Utal rá, hogy de megoldhatnám, hogy találkozhassunk, pedig már meg lett beszélve, hogy nem tudunk. Akkor meg is értette, de most előtört belőle. Azt nem szeretném, hogy miattam mondja le a programját, mert akkor én lennék a hibás.
2012. márc. 15. 00:17
 16/18 anonim ***** válasza:

Lehet csak így akaja éreztetni, hogy hiányozni fogsz.

Ha elnyom, akkor dobd. Tudom ez druva volt. De igaz.

2012. márc. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ez lehet. :) Köszi a választ.
2012. márc. 15. 00:31
 18/18 anonim ***** válasza:

Az élet nagy problémái:D

(nem mintha nekem nagyobb lenne:D...)

2012. márc. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!