Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért kell úgy gondolkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért kell úgy gondolkodni, mint egy lány?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet konkrétan megmondani, hogy mit szeretnétek? Miért kell úgy túl bonyolítani, mint egy lány? :D
2012. márc. 14. 23:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert az élet nem egyszerű. És minél bonyolultabb, annál érdekesebb. Legalábbis egy bonyolult játékkal én tovább el tudok játszani, mint egy marha egyszerűvel. Bár a szabályoktól és a grafikától is függ.
2012. márc. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

mert akkor nemet modnasz rá te is meg a többi lány is:D

Amúgy meg majd ha ti is egyszerűek lesztek akkor mi is.

2012. márc. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Inkog Nito ***** válasza:
Ti ne viselkedjetek úgy mint a fiúk.
2012. márc. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Meg ha valamit megbeszéltünk, akkor miért kell variálni? Ha nem tetszik, ahogy döntöttünk, akkor miért nem mondjétok meg őszintén?
2012. márc. 15. 00:02
 5/18 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts. Van aki megmondja...

Most mondhatnám, hogy akkor hisztiztek meg stb..

2012. márc. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
mert akkor rinyáltok
2012. márc. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A másik dolog, hogy te csak a saját dolgaid felett dönthetsz, a párod dolgaiba ne avatkozz bele. Ha te irányítod őt és nem tetszik neki, akkor egy papucs.
2012. márc. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :D Hát én értelmes embernek tartom magam, akivel meg lehet beszélni dolgokat. Tehát ez esetben sem kell általánosítani. :)
2012. márc. 15. 00:05
 9/18 anonim ***** válasza:
A te döntésed pedig elfogadja, azért nem szól. Ha pedig nem fogadja el, akkor vagy nem illetek össze vagy nem érdekled annyira.
2012. márc. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én egy közös dologra értettem. Hogy nekem most nem alkalmas a talákozás, ezt megbeszéltük, megértette. Erre most megint kezdi előről az egészet. Mikor már megegyeztünk. És nem mondja meg konkrétan, hogy ez neki mégsem tetszik, hanem csak célozgat rá.
2012. márc. 15. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!