Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért nem találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem találkoztam még a megfelelő fiúval?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, nem tartom magam egy csodaszép teremtménynek, de azért csúnya sem vagyok. Nem gondolnám, hogy óriási hibáim lennének, van jó pár rossz tulajdonságom, de kinek nincsenek?! Itt vagyok 19 évesen és még egy épkézláb kapcsolatom sem volt. Akadnak hódolók, de nem érzek irántuk semmit, és azért, hogy legyen barátom, nem fogok összejönni senkivel sem. Vajon mi lehet a baj velem?
2012. márc. 14. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy magas a mérce.
2012. márc. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem arra jársz amerre én!
2012. márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Képet mutass.
2012. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem olyan magas a mércém nem vágyom túl sokra, és a külsővel kapcsolatban sincsenek nagy elvárásaim.
2012. márc. 14. 22:50
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem járok arra amerre te! :D Általában a saját baráti társaságommal szoktunk eljárkálni, de olyankor nem ismerkedem új fiúkkal. :D
2012. márc. 14. 22:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha véletlen Debrecen környéki lennél, sértsél már meg egy privát üzivel!
2012. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Közel 7 milliárd lakosa van a Földnek. Majd csak találsz valakit.
2012. márc. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ne legyél antiszoc.

kb ennyi a titka.

2012. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt akár én is kérdezhetném.
2012. márc. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De igen, túl válogatós vagy külsőre. Ha nem így lenne, találnál pasit.
2012. márc. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!