Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tőzsdéből élek, mi a véleményed?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tőzsdéből élek, mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Elsősorban 20-on felüliek válaszát várom. Képzeljétek el úgy a dolgot, hogy számlák / lakás mindig ki vannak fizetve, de hogy mennyi lesz az annyi egy adott hónapban az elég változó (akár minuszos is lehet), de idővel ez javulni fog.

2012. márc. 14. 21:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Szokták mondani, hogy nem a pénz alapján itélik meg az embert, de úgy látom ez az egy dolog kivételt képez ez alól, mert ezt csak a pénz alapján lehet megitélni.


Szerintem ha veszek egy BMW-t meg valami drága órát, akkor senki nem fog kérdőre vonni, hogy megy-e, vicces, hogy pont ezekre a dolgokra nem vágyom! :)

2012. márc. 14. 22:14
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hát, nem is kell, felesleges konzumidiótává válni.


Van néhány ismerősömnek iPhone-ja. Én is vehetnék. De látom, hogy igazából annyira felesleges lenne, legalábbis nekem (de amúgy ők se használják semmi értelmesre, telefonáláson kívül csak hülye játékokkal játszanak rajt.)


Vagy gondolom idősebb vagy, és veszel kocsit. Sok hülye vesz valami városi dzsippet. Mégis minek? Hogy mutassa mekkora ember? A 450-es benzin és gázolajár mellett? Fú, de kurv@ nagy tényleg. Oké, ha valakinek van pénze, járjon olyan autóval, sőt egy jól menő vállalkozó nem is jelenhet meg akárhol mondjuk egy komolyabb tárgyaláson.


De az egész életet átszövi ez a "kinek van nagyobb f@sza?" viselkedés. Nevetséges.

2012. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ez így van, de az élet sajnos nem szeretetszolgáltatáson alapszik. Lehet keleten egyes országokban még így van, de nálunk a kapitalista M.o.-on nem.
2012. márc. 14. 22:45
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer buktam 10 milliót, aztán néhány hónapra rá, 20 millió bevételem lett. Azonnal kiszálltam és vállalkozó lettem. Akkor még más idők jártak... ma már nem biztos pont egy vállalkozás az országban...
2012. márc. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Én azt gondolom ha az embernek van egy biztos állása és abból a pénzből tőzsdézik, ami nem befolyásolja az életszínvonalát, akkor teljesen jó kiegészítő jövedelem. Én is szeretnék komolyabban foglalkozni vele, még csak demó programokon játszok és beneveztem egy tőzsdeversenyre is.


F/21

2012. márc. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mellékállásban nem lehet tőzsdézni, mert ha nem fordítasz rá sok időt, szinte esélyed sincs, hogy jobban átlásd, mint a profik (ergo nyerj). Alkalmazotti fizetésből félretett pár 10.000 forintból? Nos, az még a pár napi bróker költségeket sem fedezné.
2012. márc. 15. 10:20
 17/17 anonim válasza:
Mert te mióta tőzsdézel élesben és mennyit foglalkoztál előtte demo programokkal?
2012. márc. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!