Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás?! Vagy ne?! Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás?! Vagy ne?! Többi lent

Figyelt kérdés
Mennyi időbe telt eldöntened, hogy szakíts? Mikor kimondtad is volt benned félelem, hogy biztos, akarod-e? Vagy akkor már biztos voltál a dolgodban és ameddig benned volt a kérdés, hogy biztos megtedd-e addig nem szakítottál? Hosszú több éves kapcsolatok érdekelnek, vagy legalábbis komoly kapcsolatok.
2012. márc. 14. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy dolgot jegyezz meg: Vagy szereted, vagy nem. Ettől függ, hogy együtt vagytok-e, vagy sem! Ennyi.
2012. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szeretem az tuti, de akkor sem lehet minden elnézni valakinek mert szeretjük. Vagy nem?
2012. márc. 14. 14:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha még szereted, akkor maradj vele. Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek. Attól, hogy elmúlt a szerelem, attól még szeretheted. Ilyenkor neked kell eldöntened, hogy a szerelem fontosabb neked, vagy az, hogy valaki életed végéi melletted áll.
2012. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem ad rá különösebb okot (pl. megcsalás...), de még szereted, akkor szerintem maradj vele.
2012. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor mindent megbeszélsz vele, és együtt segítitek ki egymást a bajból. Mindenki emberből van, de ha kölcsönösen szeretitek egymást, (és ezt tudjátok is egymásról) akkor nincs miről beszélni. :)
2012. márc. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez az egyik gond, hogy nem akar beszélni a problémákról mert szerinte nem léteznek. Azt mondja szeret. Meg ha itthon van érezteti is. Csak szinte soha sincs itthon.
2012. márc. 14. 14:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat vaciláltam ezen, egyre biztosabb voltam benne, és amint megtettem rájöttem, hogy mekkora barom voltam. Teljesen kifordultam magamból az utóbbi időben, visszanézve komolyan nem értem, hogy mi történt velem, hogy lehettem ennyire hülye :(
2012. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is, hogy hátha megbánom. Ameddig nem vagyok bent teljesen biztos akkor addig ne tegyem?
2012. márc. 14. 16:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem eddig egy komoly kapcsolatom volt. Sajnálatból (ünnepek voltak, utána pedig súlyos családi problémái voltak, meg vizsgái) sajnos sokáig húztam a szakítást. Ocsmányul beszélt velem, tönkretette a napjaimat. Utána már nem érdekeltek a problémái, nem sajnáltam többé, szakítottam, méghozzá a msn-en, mert nem érdemelte meg, hogy élőben tegyem meg (távkapcsolat volt). Kb fél évig cseszegetett még utána... Hónapokig nem fogta fel igazán, h VÉGE.


Az első hülyeséget mondott. Ne a szerelem legyen a mérleg. Van olyan sokszor, hogy annak ellenére, hogy szemét már veled az illető, még mindig szereted. Nehéz feladat, de egy nem működő kapcsolatból bizony ki kell lépni.

2012. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!