Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magam egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam egyedül?

Figyelt kérdés

Ma szakítottam a barátommal,elég megalapozott okok miatt..A délelőtt még úgy-ahogy eltelt,de délután azt veszem észre,hogy úgy telt el,hogy semmit sem csináltam. Ültem a gép előtt,olvasgattam,zenét hallgattam..nem tudom mit tudtam eddig csinálni,mivel se facebookom se semmi..

Azt mondtam neki,hogy soha többé ne hívjon,mégis úgy érem jó lenne vele beszélgetni. De ha értelmesen átgondolom,tudom hogy helytelen lenne vele beszélgetnem. Mit tegyek? Ez csak egy normális fázisa a szakításnak?


2012. márc. 13. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem rég szakítottam én is párommal, én is átéltem mindezt a szakíts napján, de aztán elgondolkodtam és rájöttem semmi értelme nem lenne ismét a közelemben lennie és nekem az ő közelében. Nem lenne jövője hidd el. Ha exednek alapozott hibái vannak amik miatt szakítottál vele, akkor helyesen cselekedtél, ne is bánd, ugyanis később még nagyobb bánatot is okozhatna. Természetes, hogy most nem jó érzéseid vannak, de gondolj arra, hogy ha ő ilyen, akkor nem érdemelt meg téged, majd megtalálod az igazit aki valóban meg is érdemel téged. Kapcsolódj ki, menj szórakozni, sétálgass, utgazgass, foglald le magad olyan dolgokkal amit szeretsz csinálni és éld az életed. Egy pasi miatt még nem bújj apáca ruhába, ne búrkolózz be, hanem élvezd az életet. Tudom most nehéz nagyon de nagyon, úgy hidd el nekem én is szerettem exem, sőt gyermekünk is van, de tovább kellett lépnem, mondjuk nálam is friss a szakítás, bár nem ma szakítottam vele, hanem februárban, de optimistán álltam a dolgokhoz, mert alapozott volt a mi szakításunk oka is. Először nagyon rossz volt, de mikor elgondolkodtam a dolgokon és tisztán láttam akkor már tudtam mi a helyes. Tudod kutyából nem lesz szalonna. Én nagyon együttérzek veled, de csak annyit tehetünk, hogy tovább lépünk. Facebook-on nyiss egy adatlapot magadnak, hogy ismerkedhess, majd ők is lefoglalnak, meg én azt mondom sétálgass ebben a kellemes időben rengeteget és sűrűn kersd barátaid/barátnőid társaságát, és akkor majd sikerül könnyebben túllépned a dolgon. 26/N
2012. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat,igazad lehet :)
2012. márc. 13. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is átéltem nem rég, nagyon kiüti az embert egy szakítás én is tudom milyen rossz.


Ha gondolod írj privátban, velem beszélhetsz erről, ha úgy jobb.

2012. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen kedves kérdező. :) Kitartást kívánok neked.
2012. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


23éves srác vagyok akinek 4 éves kapcsija most lett vége.De ez nagyon hosszú történet regényt tudnék írni.

Igazából az a kérdésem lenne hogy mi az az ok amiért szakítottál vele?Mert félre ne értsd sok buta ok van de sok olyan ok amire azt mondom okés.Engem azért hagytak el mert 2 éve megkértem a volt após anyóstól az exem kezét de még nem jegyeztem el.Mivel terveim lettek volna de ő ezt úgy vette hogy nemszeretem ami nagyon nagy ....December eleje óta állandóan dolgozott ő is én is mivel drága karácsony és igen megszerveztem az eljegyzést.Január péntek 13.án szakított velem mert szerinte én nem szerettem nem akartam és persze egy másik pasi ápolgatta a szívét és azzal lógott meg de sajna az se idegen fiú szóval zűrös nah a lényeg pénteken szakított és én szombatra elterveztem az eljegyzést már és sajnos visszautasított.Címszó hogy elkéstem.és mai napig azt hallom vissza hogy szte én nem szerettem nah ez pl buta ok.és sajnos sok helyről hallom ezt az okot ami nagyon butaság.én annak a híve vagyok MINDENT meg kell oldani olyan nincs hogy nem lehet változtatni ha szeretik egymást a párok.Mert lehet csak akarni kell főleg ha fontos a másik.

Sziasztok

2012. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit el is tértem a témáról neharagudj amúgy valamilyen szinten ez egy kezdő fázis de embertől függ kinek tovább kinek rövidebb ideig tart.Ha egyedül vagy nincs senkivel beszélned akkor nagyon sokáig tart.És erre sztem nem a buli a megoldás igaz én ellenzem azt de egy normális társaság vagy illető akivel el tudsz menni sétálni beszélgetni az segít.:)
2012. márc. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!