Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. s Nem tudom mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tóth Ágo kérdése:

S. O. s Nem tudom mit tegyek, van esélyem még hogy boldog legyek vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Végső elkeseredettségemben fordulok hozzátok. Nem tudom mit tegyek. Én egy fiatal elvált több gyermekes anyuka vagyok. Nem rég találkoztam életem nagy szerelmével, és ő is nagyon szeret engem.Az a baj csak, hogy fél a velem való közös élettől...a gyerekek miatt is többek között. Mindenki le akarja beszélni a kapcsolatunkról...és ezt meg is értem, de nem szeretném őt elveszíteni, hisz tökéletesen összeillünk és rendkívüli szerelem a miénk, mély és tiszta érzésekkel...Nincs köztünk intimitás, tehát biztosan nem "csak arra" kellek neki. De nem tudja legyőzni a kétségeit. Hogyan harcoljak érte? Mit tegyek szerintetek. Minden nap beszélünk, szerintetek ha eltűnnék egy időre az életéből rájönne, hogy mennyire fontos vagyok neki?
2012. márc. 14. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem!


ezaz eltűnés meg hanyagolás, meg tartsunk szünetet...ez semmi jóra nem vezet!


Max az jönne le neki h nem érdekel téged sem az egész és meggondoltad magad főleg így gyerekekkel!


ha szeret, ha tényleg szeret akkor nem hagy el, és te is fontos vagy a számára, és akkor ő sem akar elveszíteni! Ez tényleg nehéz döntés bevállalni 1 nőt 2 gyermekkel, én ugy vagyok vele h 1 gyermekkel még oké, de 2 gyermek nekem már sok lenne! De még 1 gyerekkel is nagyon kell szeretni a másikat h elfogadja mindezt, hiába szereti rettenetesen!


nameg az anyagiak is fontosak azok sem mellékesek! Ha nem dolgozol és gyesen vagy vagy vannak adósáágaid kölcsönöd akkor 1 fizubol 4 embernek nehéz megélnie ha nem keres eleget!


igen..mindenki jön a szöveggel h a pénz nem számít egy kapcsolatnál , mert a szeretet szerelem mindent megold ...hát nem! sajnos a pénz is fontos!

Mert a nincstelenség megronthatja a kapcsolatot nagyon is

2012. márc. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valamit nem értek: milyen szerelem és milyen kapcsolat az, amelyben nincs intimitás?
2012. márc. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még nem volt köztünk...Csak nem túl rég kezdett kibontakozni a kapcsolatunk, bár szinte az egész életünkben jelen volt a másik fél, hisz már fiatalabb korunktól kezdve tart ez a szerelem, bár mindig közbeszólt valami, ami miatt elváltak útjaink, akár évekre is. 2 éve ismét felbukkant az életemben, azóta beszélgetünk folyamatosan, de a távolság miatt csak ritkán találkoztunk, és azt is csak az utóbbi időben. De most már nem találkozgatunk, mert bizonytalan, és én jelenleg csak várok és szenvedek nélküle...
2012. márc. 14. 10:01
 4/7 anonim ***** válasza:

"tökéletesen összeillünk és rendkívüli szerelem a miénk, mély és tiszta érzésekkel"


"most már nem találkozgatunk, mert bizonytalan"


e kettő mondat között elég nagy paradoxon húzódik meg az én olvasatomban ... nem lehet, hogy csak Te hiszed erről a kapcsolatról, azt amit hinni szeretnél?

2012. márc. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerinte mindig ilyen nőről álmodott amilyen én vagyok...engem hisz tökéletes társnak...csak nem biztos benne, hogy a gyermekkérdéssel meg tud birkózni...
2012. márc. 14. 10:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy anyától a gyerekét nem lehet külön kezelni. Az a férfi, aki ezt nem érti és nem fogadja el, éretlen egy ilyen jellegű kapcsolatra. (Az én véleményem szerint primitív is, de ez már szubjektív.)


Vagy ahogy egyszerűbb embertársaink szokták volt mondani: ha kell a tehén, kelljen a borja is.

2012. márc. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem össze kellene hozni a gyerekekkel, közös programok keretében, mert most még azt sem tudja, hogy mitől fél igazán. Ha megismeri őket rájön arra, hogy nem csak nehézségek vannak a gyerekkel kapcsolatban, hanem nagyon sok szeretetett és boldogságot tudnak adni. Ha téged szeret, akkor őket is fogja. Az én páromnak is van két gyereke az előző házasságából. Nem mondom, hogy nem voltak gondjaim magammal, több önfegyelmet és lemondást igényel, de annyival több szeretetet is kap az ember.
2012. márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!