Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem félrelépett, nem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem félrelépett, nem az első eset, nem tudom hogy kezeljem a dolgot. Mellesleg 3 gyermekünk van. Aki tud megoldást, várom az ötleteket!?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Írod, hogy nem ez az első eset. Valószínű, hogy az előzőeket is benyelted, tehát úgy gondolja, hogy ezt is benyeled. Vagy a sarkadra állsz, vagy életed végéig így fogsz élni.
2009. jún. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kutyából nem lesz szalonna sajnos:(

Megértelek, nekem is 3 lurkóm van, az én férjem is lelépett egy másik nő miatt, de már nem is bánom.

Sztem kezdj el ismerkedni más férfiakkal, ne áldozd fel magad senkiért. Ha eddig félrelépett eztán is megteszi.

ha az ember 2-3szor megbocsát, utána már szinte elvárják hogy a többit is meg kell bocsátanod. Mindenkinél van egy határ amíg tud tűrni. Az hogy ez nálad hol van ezt csak Te tudod.

2009. jún. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azzal tisztában vagy, hogy MIÉRT tette?

Az előzőeket megbeszéltétek? Vagy csak tudsz róluk és annyiban hagytad? Egyáltalán semmi nem derült ki a kérdésből a kapcsolatotok minőségéről a 3 gyereken kívül. Így mire alapozzak egy tanácsot, hogy megfelelő legyen Neked?

2009. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen megbeszéltük.azt mondja véget vet a kapcsolatnak,de már nem tudok neki hinni!HOGY MIÉRT? Ő SE TUDJA MEGMAGYARÁZNI!mellesleg egy 18 éves kislány szerintem úgyse fog neki békét hagyni!
2009. jún. 11. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!