Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 2 éves kapcsolat

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 2 éves kapcsolat

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt, és őrülten szerelmesek vagyunk, legalább is én. Csak az a baj hogy nagyon sokat vitázunk, hetente legalább 4x...

Nem nagy dolgokon, pl: én nem szeretem ha mondjuk cicanadrágba megy valahova vagy hasonló, nem értem hogy miért nem lehet egy k*rva női farmert felvenni...na mindegy.

A másik hogy festi a haját, de csak ilyen bemosós hajfestékkel, barna eredetileg és feketére festi, amiatt nagyon kiakadtam a multkor...

3. Hogy nagyon féltékenyek vagyunk egymásra... nem csalt még meg, de még amikor körülbelül 6-7 hónapja jártunk, akkor pasikkal "flörtölt" meg nyomult rá 1 srác és nem utasította vissza "úgy értem hogy csak msnen"

Én is tettem érte hogy féltékeny legyen, túlzásba vittem a lányokkal való barátkozásomat és ez őt kikészítette, de mostanra már nem is beszélek lányokkal.

Mit lehetne tenni? Minden nap találkozunk. Mindkettőnknek első szerelem, velem volt minden először, csók petting szex stb...

Van megoldás vagy menthetetlen? Már 3. napja nem vitázunk és ez nagy szó.

19/F 17/L


2012. márc. 13. 15:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"sokszor nyúlok az alkoholhoz hogy ne készüljek ki, de rájöttem hogy kicsit sem megoldás... :\

a legrosszabb az hogy csak magamnak akarom és senkimásnak és emiatt elfogom üldözni :\"


Úgy tűnik, már Te magad is látod a problémát, ez már egy jó kezdet a változtatáshoz! Az alkohol nem fogja megoldani (sőt a részegen cirkuszoló, féltékenykedő pasi még visszataszítóbb!), neked kéne magadtól egy kicsit lehiggadni!


Most még szerintem át tudnád gondolni, és visszafordulni arról az útról, hogy cirkuszoló-birtokló pasi legyél, akit a barátnője megutál és elhagy.


Biztosan szeret Téged a lány, hogy ha ennyi veszekedés után még nem hagyott el, de ez nem jelenti azt, hogy majd a végtelenségig tűri a birtokló hozzáállást!


Volt ilyen barátom, tudom, milyen ez! Fiatal vagy még, tudnál változtatni a hozzáálláson úgy, hogy megmaradjon a kapcsolat. Csak próbáld meg néha elképzelni, hogy ő hogyan érzi magát.

2012. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Sajnos el tudom képzelni hogy érezheti magát...

Gáz, de ebben a kapcsolatban én sokkal többet sírok mint Ő.

Tudom hogy nem férfias, de én legalább merem vállalni még előtte is. Nem egyszer könyörögtem már neki hogy találkozzunk és beszéljük meg, és hát sikerült, de hatalmas papucsnak éreztem magam, arról meg ne is beszéljünk hogy már azon agyalok hogy nem szeret...

Teljesen ki vagyok készülve már...

2012. márc. 14. 14:55
 13/15 anonim ***** válasza:

Hallod, a fejemet fogom, mert annyira ismerős, amiket írsz, csak a lány szemszögéből.


Nagyon szurkolok Neked, hogy ne válj olyanná, mint az én exem (meg a barátnődnek, hogy neki ne kelljen azt átélnie, amit nekem anno...)


Az, hogy egy férfinak sem szégyen sírni, NEM azt jelenti, hogy cirkuszolásból (esetleg részegen stb.) sírhat. Más, ha pl. azért sír, mert meghalt egy rokona, vagy a kutyája, stb., akkor a barátnője is együtt érez vele és megvigasztalja - de a cirkuszolásból, önsajnáltatásból, érzelmi zsarolásból sírás, az egyenlő hisztizés, az tényleg nem férfias, és nem vonzó. (Nőtől sem.)


A vonzó énedet mutasd, akibe beleszeretett, aki levette a lábáról. Ne azért maradjon Veled, mert Te cirkuszolsz vele, hanem azért, mert vonzó vagy számára. Neked is úgy éri meg.


Éreztesd, mutasd ki (és ne mondjad, hanem úgy viselkedj!), hogy Neki is megéri Veled maradnia, mert egy jó ember és jó partner vagy. De fontos, hogy ne szavakkal hanem viselkedéssel "győzd meg".

2012. márc. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
elmondtam neki hogy megváltozok és nem szólok bele semmibe, de most meg mintha nem is akarná azokat mint amiket nem engedtem meg. fura...
2012. márc. 14. 17:43
 15/15 T.S. válasza:
100%

:):) Vicces, de jogos probléma. Az én kapcsolatomban is vannak ilyen problémák. :)

Na először is. A cicanaci ! : Csak hogy tudd, az én véleményem szerint a legkényelmesebb ruhadarab, én a farmertől rosszul vagyok, pláne ha egy egész napig rajtam van. Nem kényelmes, persze valaki lehet nem így van vele:) Kérdezd meg tőle, ő miért szereti ennyire?:)

Én is festem a hajam, valószínű barátnődnek ez tetszik, ez áll a lelkéhez közelebb. Én sötétbarnáról festem világos szőkére. Gondolhatod:) De barátomnak szerencsére így tetszik.

De most hagyom ezt a rizsát. Hidd el, ha igazán szeret, és már két éve veled van, nem másnak akar tetszeni. Bár biztos benne van, hogy örül ha csininek tartják, hisz kibe nincs. De ő így érzi magát jól. Én a több mint 2és fél éves kapcsolatomban, egyszer sem tettem olyat, amivel másnak szeretnék tetszeni, nem a páromnak. Pedig ő is gondolta így, hogy biztos azért húzok kivágottat, vagy azért festem ki magam stb-stb. de NEM!

1. Így értem magam jól, ez a stílusom.

2. Örülök ha megnézik hogy húú milyen jó csaja van, mert tudom hogy ilyenkor büszke. :P:)


Viták nálunk is vannak. Akármilyen hülye azt mondja, hogy egy igazi kapcsolatban nincs vita, elne hidd. Van!!! Pláne ilyen kis apróságokon. Ezt egyébként meglehet oldani, meglehet beszélni, kompromisszumot kötni.

Én sokszor mondom egy vita után a páromnak, hogy látod már megint milyen hülyék voltunk, mások jogos problémákon vitatkoznak, mi meg összekapunk kis apróságokon. Aztán mosolygunk egyet, és kész. Az ilyenre nem is emlékszik aztán az ember. Mi legalábbis sosem. Vitatkozunk okés, de min ?:D:D

Ohh féltékenység az itt is van!!! :D:D Hol nincs?:D Itt is voltak félreérthető dolgok, meg amiket aztán megbánt az ember, a kapcsolat elején, kb. akkora volumenű mint nálatok. Én azt mondom, az már régen volt. Megbánta az ember? Meg... Örülj neki hogy akkor volt, és nem most 2 év után jönnek a problémák. Én úgy vagyok vele, az elején kell hogy minden tisztázódjon , hogy kijöjjenek a hibák, tapasztaljon a hibáiból az ember. Mert akkor még nem veszett a dolog, de ha 2 év után jönnek a bonyodalmak, az már gázabb. :S

Itt, nálunk is ez az első nagy szerelem, első minden. Úgy látom, hasonló cipőbe jártok mint mi. Bár nálunk inkább én dramatizálom túl a dolgokat jobban . De a barátomban is van nyafi bőven:D


Próbáljatok túllépni ezeken az apró dolgokon, hisz semmi igazán komoly problémát nem vélek nálatok felfedezni.


Sok-sok-sok boldogságot még együtt! Vigyázzatok egymásra !:)

Remélem tudtam valamicskét segíteni !. :)

2012. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!