Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 2 éves kapcsolat

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 2 éves kapcsolat

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt, és őrülten szerelmesek vagyunk, legalább is én. Csak az a baj hogy nagyon sokat vitázunk, hetente legalább 4x...

Nem nagy dolgokon, pl: én nem szeretem ha mondjuk cicanadrágba megy valahova vagy hasonló, nem értem hogy miért nem lehet egy k*rva női farmert felvenni...na mindegy.

A másik hogy festi a haját, de csak ilyen bemosós hajfestékkel, barna eredetileg és feketére festi, amiatt nagyon kiakadtam a multkor...

3. Hogy nagyon féltékenyek vagyunk egymásra... nem csalt még meg, de még amikor körülbelül 6-7 hónapja jártunk, akkor pasikkal "flörtölt" meg nyomult rá 1 srác és nem utasította vissza "úgy értem hogy csak msnen"

Én is tettem érte hogy féltékeny legyen, túlzásba vittem a lányokkal való barátkozásomat és ez őt kikészítette, de mostanra már nem is beszélek lányokkal.

Mit lehetne tenni? Minden nap találkozunk. Mindkettőnknek első szerelem, velem volt minden először, csók petting szex stb...

Van megoldás vagy menthetetlen? Már 3. napja nem vitázunk és ez nagy szó.

19/F 17/L


2012. márc. 13. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%

Nadrágon meg hajfestésen nem hiszem hogy ki kéne akadnod. Inkább hagyd rá. Viszont ha az a baj, hogy az utóbbi időben túlzásba viszi a szépítkezést, és neked meg nem tetszik hogy "plázacica" lett, akkor már lépni kéne valamit. Vagy megbeszélni, vagy esetleg szakítani. Persze akkor ha zavaró a dolog.

21 l

2012. márc. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kellene beleszólnod, hogy milyen nadrágot vesz föl.
2012. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok:

Miken szoktatok vitázni?

A másfél éves flörtölést szerintem már nem kéne felhánytorgatni, ha akkor megbeszéltétek.

2012. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt csináljátok tovább,nem fog menni.

Nálam is ez volt a helyzet a volt barátommal. Nem rég szakítottunk.Olyan féltékeny volt,mint az állat.Megszabott dolgokat (mit vegyek fel- ezt úgy értsd,hogy nem csak egy bizonyos felső,vagy nadrág,ami nem tetszik neki,hanem egészen a bugyiig./ kivel beszéljek-egyetlen szót is)Annyira féltékeny volt,hogy fenyegette a fiú ismerőseimet,szóval már fiúkkal nem is beszéltem.Sokat veszekedtünk,szakítottunk,de most végleg beleuntam! Eddig tűrtem neki,ő is nekem,de ennek így semmi értelme. Ezt még lehet menteni,de ahhoz le kell ülnötök és komolyan elbeszélgetni.Nálunk ez sem hatott..remélem nálatok fog. Szurkolok.

2012. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Becsüld meg amid van fiam.... meg amíg van kit...
2012. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy menthetetlen, de térj észhez sürgősen, különben elveszíted. A másik külsejével kapcsolatban maximum véleményt mondani vagy kérni lehet, de nem basáskodni, tiltani, balhézni. (A cicanadrágot gondolom, divatból viseli, a barnáról feketére festette, hát már ne is haragudj, az nem egy drasztikus változtatás.) Láthattad, hogy milyen a stílusa, ízlése, amikor összejöttetek, utólag ne balhézz miatta (hiszen Te is örülsz, ha csinos, nem?) Illetve egy ilyen fiatal lánynál még változásokkal is számolni kell.

De szerintem ilyenek miatt kár egy egyébként szerelmi kapcsolatot tönkretenni. Ahogyan másfél évvel ezelőtti flörtök felhánytorgatásával is butaság tönkretenni a jelent. Azóta sok idő telt el, remélhetőleg mindketten komolyodtatok, ahogy a kapcsolat is. Ne hőbörögj ilyesmin, mert meg fog unni és kidob, tapasztalat, én is dobtam már ki valakit pont hasonló okok miatt.

2012. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Kölykök vagytok az a baj.
2012. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A baj az hogy nem nagyzolok de olyan nő, hogy akármelyik nőt eldobnám érte, még ha nem is ismerném.

Azért szólok bele ilyen kis dolgokba mert nem akarom hogy plázap1csa legyen, meg hogy ne öltözködjön ku*vásan.

Vele akarom leélni az életem, és nem akarom úgymond kiélni magam, mert többet ér vele egy összebújós kis este mint egy buli...

Ő a legjobb barátom is egyben, és én is az övé, szóval ha szakítanánk akkor nem igazán lenne értelme az életemnek.

Azért kérdeztem ezt itt meg mert itt már gondolom vannak sokat látott és sok mindent tapasztalt emberek, és hát csak tudnának adni jó tanácsokat mint eddig is :)

Örülök hogy nem trollkodott ide senki, és nem hordtak el mindennek emiatt, mert tudom hogy nem normális, de nagyon nehéz ezzel élni elhihetitek :\

2012. márc. 13. 19:16
 9/15 anonim ***** válasza:

"Azért szólok bele ilyen kis dolgokba mert nem akarom hogy plázap1csa legyen, meg hogy ne öltözködjön ku*vásan."


Tökmindegy, hogy miért teszed, őt ez zavarni fogja, hogy beleszólsz! Te nem vagy nő, nem tudod elképzelni, hogy ez milyen kiábrándító a partner részéről! Talán az alaptalan féltékenykedéshez tudom hasonlítani - Téged is idegesítene, ha a barátnőd ok nélkül gyanúsítgatna. Na, az öltözködésbe belekötni ehhez hasonlatos mert hát miért zavar, azért, mert félsz, hogy így mások is észreveszik. De az az ő döntése, hogy megcsal-e vagy nem, ha nem akar megcsalni mert szeret, akkor "k.rvásan" öltözködve se fogja megtenni!

Egy 17 éves lány, szeretné próbálgatni a szépségét, nőiességét a külsőségek terén, meg befolyásolja a divat is, ha tényleg ennyire szereted, és vele akarod leélni az életed, türelmesebbnek kell vele lenned ebben az időszakban.

2012. márc. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

sokszor nyúlok az alkoholhoz hogy ne készüljek ki, de rájöttem hogy kicsit sem megoldás... :\

a legrosszabb az hogy csak magamnak akarom és senkimásnak és emiatt elfogom üldözni :\

2012. márc. 14. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!