Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy közeledjek felé újra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek felé újra?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem,tavaly volt egy időszak amíg tudtam hogy tetszem neki,de akkor még nem álltam készen egy új kapcsolatra.

Viszont most..

egyre többet gondolok rá,valahogy többet is futunk össze a suliban is de fogalmam sincs hogy közeledjek felé.

Attól félek hogy már nm érez semmit velem kapcsolatban

valami tanács?


2012. márc. 13. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, én is hasonló helyzetben vagyok. Nekem is tetszik egy fiú, de nem tudom, hogy ez kölcsönös, vagy sem. Nem is ismerjük egymást annyira. Én is minden nap rá gondolok, lefekvéskor, alvás közben, reggel, suliban és délután is.:D Sajnos én nem egy suliba járok vele. Na, a kérdésedre válaszolva, mondanám, hogy mondd meg neki, hogy tetszik, de ugye mivel én is ebbe a helyzetbe vagyok, tudom, hogy ez azért nem olyan egyszerű, mint ahogy gondoljuk. Próbálj meg vele beszélgetni, ha neki is tetszel biztos veszi majd az adást.:D
2012. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!