Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mi lenne a helyes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
A párommal 3 hónaposak leszünk 1 hét múlva...Szeretne bemutatni a szüleinek..De a múltban (az egyik exemnél) rosszul alakult az első találkozás a szüleivel és engem ez nagyon megviselt anno..Az egész kapcsolat onnantól kezdve rossz volt..Félek,ha elmegyek nem szeretnek majd és megutálnak és rosszra fordul megint minden mint akkor..
2012. márc. 13. 01:00
 1/3 Senki Alfonz ***** válasza:
Mondd el a párodnak a kétségeidet, ne azért hogy lebeszéld a bemutatásról hanem hogy lehetösége legyen arra hogy segitsen tullépni a régi sérelmeken. A párod is más mint az exed volt , a szüleikre se gondold azt hogy ugyanolyanok.
2012. márc. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk róla a hétvégén ,próbál ő megnyugtatni hogy nem lesz semmi baj és hogy a szülei rendesek ,nem kell félnem stb...de mégis bennem van ez a félelem,hogy talán bennem van a hiba aztán rosszul alakulnak a dolgok és megutálnak..Tudom hogy remegve mennék el és úgy viselkednék mint egy félős kiscica...
2012. márc. 13. 01:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, közhelyes válasz, de ezen úgyis túl kell esni. Osztom az első kommentelő véleményét, mi szerint ők is más személyiségűek, mint az előző párod szülei. Biztos nem úgy várnak, hogy eleve le akarnak nyelni keresztbe, a párod pedig segíteni fog. Gondolj arra, hogy ő ott van neked. :)

Amúgy én is parázós vagyok a szülős bemutatós szituációkban, és elég mimóza tudok lenni, amíg nem oldódik a helyzet egy jó beszélgetéssel :)

2012. márc. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!