Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sok olyan ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok olyan ember van, aki nem ismeri be a homoszexualitását, és úgy éli le az életét egy ellenkező neművel?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 23:59
 1/8 Inkog Nito ***** válasza:
32%
Hát szerintem,ilyenből már egyre kevesebb van,mert mostanába már kezdd szinte divat lenni.Persze biztos hogy vannak olyanok,miért ne lennének?Nagy számok törvénye ugye...De mivel elég újkeletű melegnek lenni ezért már nem olyan nagy dolog bevallani mint mondjuk évtizedekkel,évszázadokkal,ezelőtt amikor a társadalom keményen megvetette őket.
2012. márc. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem aki le tudja élni az életét egy ellenkező neművel, és még szexel is vele rendszeresen, az legalább biszexuális. Szóval maximum a biszexualitását fojtja el.
2012. márc. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan van ilyen ismim!!Mindenki tudja,hogy cső b.zi de hajtja a nőket.Azt ha véletlenül összesikeredik neki akkor kifogásokat gyárt,hogy buta a csaj vagy rossz a szaga.
2012. márc. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ezekből lesznek a leghangosabb homofóbok.
2012. márc. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok olyan ember van, akinek az életéhez és döntéseihez semmi közünk.


Amúgy az ember szexuális beállítottságát meg elsősorban a tettei határozzák meg. Ezt fogadja el olyan rohadt nehezen mind a meleg, mind a hetero közösség, mikor a biszexualitásról van szó. Egy ember nem tud leélni egy életet anélkül, hogy megtagadná a vágyait, erre a legjobb példa a katolikus papság.

2012. márc. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
No mi baj van? Nem engednek a Pistához, csak a Pirihez?
2012. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ha valaki így él és nem keresi a neki valót mármint vágyainak a párt.

Akkor az a férfi vagy fiú illetve meleg ember az nem boldog.

Mert szexelni azzal akinek nem vagyok az érzelmekben ott gondolatokban hát fura...

2012. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, rengeteg van ilyen, mert a hazug, képmutató társadalom elítéli a másságot!

Pár link amely az ezzel foglalkozó kutatók életművén keresztül bevezet ebbe a világba:


[link]

2013. febr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!