Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mások is belegondolnak ebbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is belegondolnak ebbe?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy több éves kapcsolatod amiben teljesen meg ismertétek egymást és tudtok mindent a másikról majd egyik napról a másikra véget ér minden.Ha tovább léptek a múlton ti nem féltek attól,hogy egy szinte teljesen ismeretlen embert újra be engedjetek az életetekbe?
2012. márc. 12. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Több év után miért nem jegyezted el?
2012. márc. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát, nem gondoltam bele igazából eddig. 4 év után mentünk szét elég hamar. túl is léptem hamar, nem is hiányzott. és pont ezért nem akarok járni senkivel, hogy ne kelljen közel engedni. amúgy is zárkózott vagyok, meg antiszoc, szal egyszerűen képtelen vagyok ilyenre
2012. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De én tartok ettől.Éppen ezért mindig vannak olyan dolgok,amiket nem osztok meg senkivel.Nem akarom kiadni magam teljesen...
2012. márc. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Ilyenkor egy fél év - egy éves sebnyalogatós korszakom van, addig nem kezdek semmi komolyba.
2012. márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Régen az volt, míg nem volt meg a nagyszakítás, most már leszarom...:D ezen mindenkinek át kell esnie. Van hogy jót csak a változás tesz:)
2012. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De. Nem is tudom elképzelni hogy lesz innentől. Meg azt sem, hogy hogyan kell elengedni. Vissza akarom kapni :(
2012. márc. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Eljegyeztem volna szülinapján.Csak előtte 1 hónappal helló sziát mondott,de már nem bánom h vége lett mert nem lennék még 1x a kutyája.Kellett azért 3-4 hónap h észhez térjek persze,de már elértem azt h undorodjak tőle :D Csak az zavar h mindent elölröl kezdeni majd egy másikkal,be engedni a személyes terembe és hasonlók nekem ez még kicsit új.Ő meg már aznap össze B*szott egy régi osztálytársával.Én meg hülye voltam és megaláztam magam mert szerettem.De már lassan 2 hónapja felé se néztem amitől elég nyugodt vagyok mostanság :D
2012. márc. 12. 13:26
 8/9 anonim ***** válasza:
nah akkor jó tanuló pénzvolt:) nálam is kb ugyan ez volt a helyzet, csak én el is jegyeztem...:D:D
2012. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gondolom csalódtál benne elég rendesen? :D Ami még nálam nagy hiba volt h elnéztem az első megcsalását és jött a többi.Persze egyet kapott vissza tőlem is :D Most hallottam h valószínűleg csalja a mostani pasija :D
2012. márc. 12. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!