Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok így, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok így, vagy mások is? :D

Figyelt kérdés
Lassan 17éves leszek (am lány vagyok) és alig volt vagy három komolyabb kapcsolatom. Azoknak is megcsalás lett a vége. (Nem én cdsltam meg) mostanság gyakran van úgy, hogy alakul, meg minden, de aztán jön egy b*tch és nem jön össze. Sokszir csak kihasználnak, de nem veszem észre. Amúgy nem vagyok ilyen plázacica, meg agyon sminkelt csaj, csak diszkréten...és szerintem az átlaghoz képest nem vagyok 'csúnya'.
2012. márc. 10. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
"Csak azt tudják kihasználni aki hagyja magát."
2012. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A te korcsoportodban a fiúk örülnek ha leteperi egy lány. Persze, hogy a nyomulósabb jön be, mert abba kevesebb a rizikó.

Csak később olyan 19-24 éves korban lesz az, amikor a pasik ráéreznek a párválasztási körtánc lényegére.

A maradék meg nem kell senkinek így ők is azt várják ,hogy eljöjjön a fehér hercegnő fehér lovon. :D

2012. márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked is az a bajod, hogy a bunkók kellenek, aztán sírsz, amikor átvernek.
2012. márc. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előttem szólóval tökéletesen egyetértek!!
2012. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Honnan tudnám eldönteni első körben, hogy bunkó, vagy nem?..
2012. márc. 10. 14:14
 6/7 anonim ***** válasza:
17 évesen alig 3 kapcsolat? :D Jézusom, nekem 19 évesen volt először, de nem is sírtam itt, vártam, hogy eljöjjön az én időm. Talán pont ezért nem tudtak átverni, gyerekfejjel nem ugrottam bele egy kapcsolatba se, csak mert ez a divat.
2012. márc. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16-17 évesen csak az igazán menőknek van csajuk:D
2012. márc. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!