Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Honnan ered ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Honnan ered ez a brutális féltékenységem? Kínzom magam, mégsem tudok leállni.

Figyelt kérdés

A történet a következő.

Lassan 2 éve élek boldog párkapcsolatban én 25 a párom 28 éves sosem adott okot,hogy kételkedjek előttem egy 5 éves kapcsolata volt de úgy éreztem mindig,hogy túl sokat tudok a lányról.Anyósjelölt a kapcsolatunk elején mindig az exet dicsérte a párom szobájában a szülői házban minden róla szól még mindig ott van a feje a bögrén a rányomtatott mármint vagy a kis szivecskés plüssállatok vagy a temérdek fénykép ami itt ott valami könyvből előbukkan vagy leesik a szekrény tetejéről ezért utálok ott lenni.Elég régóta együtt élünk az ő lakásában megesett,hogy ott is találtam ezt azt pl dvd-ket amiket persze bunkó módon megnéztem és persze nem tetszett amit láttam hozzáteszem először csak véletlenül bukkantam rá mondjuk házi szexvideóra meztelen képekre stb...

Akkor ezt próbáltam megbeszélni ,hogy ha már együtt élünk ezeket a dolgokat eltüntetné de megsértettem és majdnem szakítás lett belőle mivel nem rám tartozik mégis megnéztem.Ez már régen történt azóta remek és szeretetteljes a kapcsolatunk.Pár hónapon belül szeretnénk eljegyzést és a baba is sokszor szóba kerül.Soha nem adott okot rá ,hogy ne bízzak benne nem is találkozik az exével sőt női haverok sincsenek de én mégis nyomozok mint egy pszhiopata idióta.És találok.Sok fényképet videót.Meztelen képeket stb...

Nem bírok leállni,mindent tudni akarok és magamat kínzom.

MI EZ?????

Párkapcsolati mazoizmus?????


2012. márc. 12. 10:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem savazásra hanem tanácsra van szükségem...
2012. márc. 12. 11:01
 12/16 anonim ***** válasza:
Adtam.Kérd meg,hogy tüntesse el előled.Ehhez nem kell megszabadulnia az emlékeitől,csak elrakni előled.Ennyi.
2012. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. márc. 12. 11:07
 14/16 anonim ***** válasza:

Az ilyet képtelen vagyok felfogni, de ezek szerint nem csak az én pasim ilyen figyelmetlen meg érzéketlen ezekre a dolgokra.

Mi jártunk már vagy fél éve, mire vééégre képes voltam kierőszakolni belőle, hogy ugyan már édes drága kiscica, hát exed ruhatárának 75%-át és a hozzá tartozó egyéb mindenféle mütyürjeit szolgáltasd már vissza neki, mert baromira szúrja a szemem, hogy velem jársz, és még mindig itt vannak.

Nem arról volt szó, hogy meg akarta volna tartani az ex emlékét, mert ő semmiről nem gyűjt emlékeket, csak lusta volt ahhoz, hogy ezzel foglalkozzon, mondván "majd elviszi"...

Végül összeszedtem a csaj minden szarját egy zsákba, és odaadtam, hogy vagy elviszed neki pár napon belül, vagy leviszem a csöveseknek. Na hát 2 nap múlva már nyoma sem volt.


Szerintem ezért senkit nem lehet hibáztatni, hogy zavarja. Vannak dolgok, amikre kínosan kell ügyelni, hogy ne bökje ki a párunk szemét, ha pedig nem figyelünk rá, akkor mi magunk vagyunk a bunkók, nem ő, amiért szóvá teszi, hogy zavar. Én is őrzök pár képet exemről, kiírtam egy dvd-re, beraktam minden emlékszirszart egy dobozba, és lent van a pincében. Megvan, de nem fog senki se belebotlani. Szerintem ez nem olyan dolog, ami annyira nehéz lenne.


Ha anyuka meg ennyire imádja az exet, akkor trécseljen vele. Te meg ne látogasd. Semmi értelme elmenned valakihez, hogy aztán azt hallasd, hogy "jajj a drága fiamnak milyen jó volt azzal az aranyos kislánnyal..." aztán rádnéz, hogy "hát de ez van..."

Az ilyen emberektől falnak tudok menni.


Kérdező, szedd össze az összes ex holmit és zárd be a pincébe, vagy valami. Így nem dobod ki, de nincs szem előtt...

2012. márc. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hasznos a válaszod!
2012. márc. 12. 12:55
 16/16 anonim válasza:
furcsa mód a mostani párom előtt volt egy 2éves kapcsolatom, oda voltam a fiúért..de amikor megismerkedtem a mostani párommal,egyből eltüntettem mindent!! egy nagy dobozba összeszedtem a dolgokat, és eldugtam,úgy gondoltam azért nem dobom ki őket,mégiscsak pénzbe kerültek..majd idővel,amikor egyre szerelmesebb lettem, mindent kidobtam!!!a drága ékszert meg oda adtam barátnőmnek..lehet a párod úgy van vele,hogy nincs szive kidobni őket..de szerintem ha igazán fontos lennél neki,akkor megtenné!! szóval kérd meg mindenképp,de ne flegma stílusban,hanem normálisan :) és ha ő ezek után is ragaszkodik hozzá...akkor ne haragudj de sajnállak!! :S sok sikert!! :) jóéjt
2012. márc. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!