Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a netes barát kisajátit?

Figyelt kérdés
van párom ö csak netes barát mégis elvárja hogy orahosszig csak vele beszéljek s ha má nem irok 2 percig akkor kérdöre von merre jártam ,kivel beszéllek még?
2012. márc. 11. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi van?
2012. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi a fuck...
2012. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"van párod ő csak netes barát" ---> ha ezt nem fogja fel akkor szerintem jobb ha kezded leépíteni mert van párod!!!


amugy tuti kezd "netesen" belédhabarodni, azaz már belédhabarodott.

2012. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És néha komolyan nem hiszem el, hogy ezeket a kérdéseket még lehet fokozni... :D De lehet! XD
2012. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert belédesett gondolom. Tudod, ez egy veszélyes csapda. Gondolom, neten őszintébb vagy mint bárhol eddigi életedben összesen együttvéve...
2012. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezt én is baromira utáltam, hogy egy haverom aki detto ezt csinálta. ha azonnal nem írtam már rezgetett, sopánkodott, faggatott kivel beszélek még.

volt hogy épp egy mondat közepén tartottam, neadj'ég a dolgomat végeztem.

annyira berágtam rá egyszer hogy megmondtam, ha netezek, soha nem foglalkozok Kizárólag 1 emberkével ott hanem esetleg olvasgatok vagy játszok is.

mondtam hogy kisajátíthat 1-2 órára Élőben a héten akkor csak rá fogok majd figyelni.

megsértődött - 1 napig - utána mintha kitörölték volna az agyát, újra ugyanaz előlről.

tiltottam, egy hónapban egyszer feloldom msn-ről, ha épp fentvan elviselem, de szevasz-tavasz - több időt nem vesztegetek rá.

vegyék már észre magukat az ilyen ragadáncsok.

2012. márc. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!