Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kis gondom, nem tudom mitől lehet ez a dolog?

Figyelt kérdés
Lenne egy kis gondom,nem értek valamit szeretünk a barátnőmmel nagyon együtt lenni,lassan három hónapja járunk,én 29 ő 23 éves,hétvégente együtt alszunk meg minden nap együtt vagyunk amikor csak lehet,de a szülei nem nézik jó szemmel,az anyukája meg is jegyezte hogy lassítsunk meg hogy ez túl sok meg hogy ez olyan mint egy együtt élés,az apukája meg annó azt mondta ha megérjük az 1 évet utána azt csinálunk amit akarunk
2012. márc. 11. 19:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Úristen az ilyen embereket annyira nem értem. 1 évig meg csak lessétek egymást vagy mi? Hát akkor meg hazudjatok nekik, nem kell azt nekik tudniuk, hogy mikor hol alszik a lányuk. Mondja nekik a barátnőd, hogy egy másik barátnőjénél lesz este és kész, vagy nem tudom, jobb ötletem nincs :/
2012. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
ERz jó lenne de olyan barátnői nincsenek na meg 2 utcára lakunk egymástól,azt mondja barátnőm agyunk neki időt változni fognak de azt látom csak hogy egy helyben toporgunk velük
2012. márc. 11. 20:14
 13/18 anonim ***** válasza:
De azt a szülőknek nem kell tudni, hogy van-e olyan barátnője vagy nincs. Most lesz és kész :D Vagy ha délután találkoztok munka/suli után akkor is mondhatja azt barátnőd, hogy tovább bent kellett maradnia és emiatt nem ért haza időben...
2012. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
a napi együttlétek nem gond csak ez az alvás dolog a gond,ha meg tovább a munkahelyen van anyukája már keresi telefonon
2012. márc. 11. 20:19
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor egy darabig intézzétek az "alvást" délutánra (:
2012. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
mindegy lessz ahogy lessz nehéz emberek az biztos
2012. márc. 11. 20:24
 17/18 anonim ***** válasza:
Egy 23 éves embernek miért pofáznak bele a magánéletébe a szülei? Szerintem már 16-17 éves kortól nem kellene ilyenekbe beleütniük az orrukat, nem hogy még így. Ezt meg lehet mondani nekik is, persze nyilván egy fokkal udvariasabban.
2012. márc. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igazad van felnőttek vagyunk mind ketten,én meg is mondtam az anyukájának hogy már felnőttek vagyunk és mi had döntsük már el hogy mi hogy,de tehetetlennek érzem magam,barátnőmnek sem tetszik szót is emelt párszor de van egy olyan érzésem kicsit hogy lázadna de van benne egy kis tartás valamitől
2012. márc. 12. 01:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!