Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kis gondom, nem tudom mitől lehet ez a dolog?

Figyelt kérdés
Lenne egy kis gondom,nem értek valamit szeretünk a barátnőmmel nagyon együtt lenni,lassan három hónapja járunk,én 29 ő 23 éves,hétvégente együtt alszunk meg minden nap együtt vagyunk amikor csak lehet,de a szülei nem nézik jó szemmel,az anyukája meg is jegyezte hogy lassítsunk meg hogy ez túl sok meg hogy ez olyan mint egy együtt élés,az apukája meg annó azt mondta ha megérjük az 1 évet utána azt csinálunk amit akarunk
2012. márc. 11. 19:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2012. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mint írtam lassan 3 hónapja,de előtte meg volt az ismerkedés is
2012. márc. 11. 19:43
 3/18 anonim ***** válasza:

Beleírta, te szerencsétlen (3 hónapja) -.-'

Hát már nem óvodások vagytok, hogy nem lehet a másiknál ott aludni, szerintem ezt magatok is eltudjátok dönteni, de ha beakarsz vágódni anyósodéknál, akkor legyetek többször náluk, hátha azt nem nézik ferde szemmel és próbáljatok meg egy kicsit külön aludni.

2012. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet hogy ha nálluk aludnánk többet azt az időt arra is azt mondták hogy ez sok ne legyünk anyit együtt
2012. márc. 11. 19:49
 5/18 anonim ***** válasza:
Ezek a szülők... -.- xP. Akkor magyarázd el nekik, hogy már felnőttek vagytok és hagy tudjátok már ti jobban. De szerintem a barátnődet kérd meg erre, hogy ne legyenek ilyen ellenszenvesek a szülei...
2012. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát meg volt,én mondtam az anyukájának hogy felnőttek vagyunk,de mintha a falnak beszéltem volna
2012. márc. 11. 19:59
 7/18 A kérdező kommentje:
Barátnőm is beszélte már velük a dolgokat de folyton az van az ő idejükben ők bla bla bla....
2012. márc. 11. 20:00
 8/18 anonim ***** válasza:
Az én barátommal távkapcsolatban vagyok és legelső alkalomkor is rádumáltam anyumat, hogy hagy aludjon mellettem és megengedte, vagy ha nem úgy viselkedett a barátommal szemben ami számomra már irritáló volt, vagy nem engedett meg valamit mindig félrehívtam vele megbeszélni a dolgokat, hogy ne legyen már ilyen maradi és szép lassan felfogta.
2012. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát mondjátok meg nekik, hogy az ő idejükben sok minden nem úgy volt, mint manapság van... Akkor szerintem meg nekik kéne felnőniük ehhez a mai világhoz...
2012. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
meggyőzhetetlenek,más felfogás,ha már azt mondják majd 1 év múlva azt csinálhatunk amit akarunk
2012. márc. 11. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!