Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rám unhatott vagy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám unhatott vagy már nem szerethet?

Figyelt kérdés
Nem tudom mivan a barátommal. Eddig minden áldott nap együtt aludtunk. Nagyon sok időt töltöttünk együtt. Most meg egy hete alig látom nem is hív csak akkor hiv vissza ha én hívtam. napok óta azt mondja el jön és beszélgetni fogunk. De én nem akarok szakítani nincs senkim rajta kívül. De még tegnap is azt mondta, hogy szeret.S.O.S
2012. márc. 11. 13:50
 1/7 anonim válasza:
hivd fel te és mondd neki h sos-be sürgősen beszélni akarsz vele, ha nem akar átmenni, menj te, de ezt beszéld meg vele mindenképpen. mondja el neked igenis őszintén h mi változott meg benne a kapcsolatotokat illetően...
2012. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy hónapja pl. Meg kérdezte tőlem hogy lennék-e a gyerekeinek az anyja. szüljek neki egy kislányt. Most vagy ennyire szemét láda. Vagy én viszem túlzásba és nem is akar szakiítani vagy nem értem. Már ki vagyok borulva.
2012. márc. 11. 13:53
 3/7 A kérdező kommentje:
De biztos, hogy nincs otthon egy hete folyamatosan megy kocsival mindenfelé.
2012. márc. 11. 13:54
 4/7 anonim válasza:
pont azért beszélj meg vele mindent, mert énis olyan tipus vok aki minden ilyesmi helyzetet tulreagál, én is ki szoktam borulni. sokat segit ha minél hamarabb letisztázzátok
2012. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De érzem, hogy szakitani akar. de én nem akarok:(
2012. márc. 11. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nem hiszem,hogy fogja érdekelni ha szakítani akar.
2012. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom.
2012. márc. 11. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!