Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutatjátok ki lányok?

Figyelt kérdés

AZ a kérdésem a LÁNYOkTÓL hogy ti hogyan mutatjátok ki egy pasinak hogy többet akartok mint barátság?


Válaszokat előre is köszönöm :)


2012. márc. 11. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Célozgatok rá és remélem, hogy veszi a lapot, de ez attól is függ, hogy milyen a szituáció.
2012. márc. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jah hozzáteszem fiú vagyok csak van 1 lány aki nemtudom hogy mit is akar valójában és megkönnyebbülnék ha leirnátok lányok hogy hogyan mutatjátok mi mert lehet hogy csak én értem félre és elég jóban vagyunk nem akarom ilyennel elrontani, hogy rákérdezek és kiderült hogy csak én értettem félre.Utánna már ugysem olyan lenne a kapcsolatunk.
2012. márc. 11. 12:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem elég, ha ránézel, az sok mindent elárul. Figyeld, hogy hogy beszél veled, meg ha beszélsz hozzá, akkor látod, hogy most tényleg figyel rád vagy csak illemből teszi.

Mosoly, apró gesztusok, célozgatások stb. :)

2012. márc. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
úgy mutatják ki, hogy belenyúlnak a férfi pénztárcájába
2012. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha leszopnak
2012. márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

En keresem a tarsasagat, probalok vele minnel tobbet beszelgetni. Vigyorgok, mint a vadalma , ha meglatom. Elhivom valahova beszelgetni.

De talan, ha leirnad,hogy mit csinal a lany, konnyebben tudnank valaszolni.

2012. márc. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sehogy, képtelen vagyok kimutatni :(
2012. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

igazából mindig vigyorog ha velem van.Ha elhivom valahova akkor eljön.sokat beszélünk meg ilyenek. de SZERINTEM teljesen máshogy viselkedik velem mint a fiu barátaival.

Volt már hogy rákérdeztem hogy lehet -e több de nem-et mondott... csak valahogy most máshogy viselkedik... nemértem.. lehet olyan hogy nemet mond de pár hónap után belémszeretne? :// nemértem :S

2012. márc. 11. 17:08
 9/11 A kérdező kommentje:
Még várnék válaszokat/véleményeket :)
2012. márc. 11. 18:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem pár ilyen beszélgetős, kávézgatós, ismerkedős nap után megmondanám hogy mit érzek, hogy én szeretnék vele járni s mi erről a véleménye, vagy csak ő barátként néz rám, vagy neki is megfordult már a fejében ez a gondolat.

36 nő

2012. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!