Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelent? Nem értem ön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Nem értem ön magam?

Figyelt kérdés
Sziasztok.18 éves lány vagyok,barátommal 5hónapja vagyunk együtt,nagyon szerelmes voltam belé és nem hittem volna hogy együtt leszünk (ő még azt hiszem még jobban szeret, egy szavam nem lehet rá annyira figyelmes, kedves)De mostanság úgy érzem mintha nem lenne már ugyanaz a szerelem iránta mint régen.Osztálytársak vagyunk,és emellett még nagyon sokat vagyunk együtt, nem tudom hogy valóban kiszerettem belőle vagy csak átalakult megszokássá?? Nem tudom mit tegyek,ha kevesebbet vagyunk együtt,és néha több közös program inkább akkor hátha orvosolható?!Barátom úgy gondolja hogy kell egy szikra ami feléleszthetné a kapcsolatunkat,tehát ő azt gondolja hogy ez nálam megszokássá lett. Nem tudom mit tegyek megpróbáljam e??
2012. márc. 10. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább csak megszokás. Én is jártam régebben az egyik osztálytársammal, de 2 hónap alatt meguntam a dolgot. Folyamatosan egymás nyakán lógtunk és ez hosszú távon picit unalmassá vált. Ezzel nem akartalak megijeszteni, ezt ügyesen ki lehet küszöbölni azzal, hogy kevesebbet találkoztok, vagy beszélgettek.
2012. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem magával azzal van probléma, hogy sokat vagytok együtt, inkább azzal, hogyan vagytok együtt.

egy osztályteremben nincs semmi intimitás, mások szájában vagytok egyfolytában. így semmilyen kapcsolat sem működik, mindenképp szükség van arra, hogy több időt töltsetek együtt kettesben, mint társaságban.

2012. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Megszokás :) nálunk is előfordult már ilyen,mi már több mint 1 éve együttvagyunk,de nem szabad hagyni hogy egymásraunjatok...ilyenkor egy kis ideig ne találkozzatok és minden megoldódik :)ez nem azt jelenti hogy nem szereted,csak már soknak érzed,megszokod! :)
2013. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!