Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz így velem? Soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így velem? Soha nem lesz senkim?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 20 éves nő vagyok és még nem volt párkapcsolatom, mert ha tetszik is egy férfi nem merek belemenni egy kapcsolatba az alkoholista apám miatt. Egyszerűen szégyellném magam emiatt, ha a bemutatásra kerülne sor. Szeretnék minél előbb elköltözni majd, de ilyen fizetések mellet nem hiszem, hogy ez mostanában fog megvalósulni. Félek, hogy emiatt fogok egyedül maradni.
2012. márc. 10. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Az enyém is olykor mutat alkoholista vonásokat. Nem az lesz a gondod szerintem hogy apádat nem mered bemutatni, hanem hogy olyat találj, aki nem iszik. 28F
2012. márc. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, az meg a másik probléma sajnos :(
2012. márc. 10. 16:54
 3/10 anonim ***** válasza:

az én barátnőmnek az anyja ivott sokat, aztán egyre kevesebbet!


DE! Nem az anyja vagy az apja érdekelt nem őket szerettem hanem a LÁNYT!


Ha a pasid a szüleid miatt hagy el vagy apád miatt, akkor nem is szeret igazán..

2012. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Nehéz lesz olyat találnod aki semennyit sem iszik. Még én is iszok. (20 évesen kezdtem, azóta minden évben megiszok átlagosan 5-10 felest. :)) Szóval be kell állítanod egy szintet, ami alá nem mész. Sajnos még olyat se nagyon fogsz találni, aki még sosem rúgott be. Persze van ilyen, de kevés.
2012. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz egyébként?
2012. márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is alkoholista apám volt, én is szégyelltem, de szerencsére elváltak a szüleim. Most ezt azért írom, hogy tudd, én tudom milyen sz*r érzés.

Senki sem fog az édesapád miatt elítélni. Nem tehetsz arról, hogy ő milyen, és nem is feltétlen kell egyből hozzád vinni az illetőt. Ha normális fiút találsz, akkor biztos megérti, hogy neked kellemetlen lenne, így nem mutatod be a szüleidnek/nem mentek hozzátok. Nem emiatt maradsz egyedül, hanem a gátlásod miatt, hogy félsz és nem mersz lépni.

2012. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vas megye
2012. márc. 10. 17:04
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. márc. 10. 17:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én apám is iszik, nem is mutattam még be senkit... Normális párkapcsolatom sem volt még ebből kifolyólag. Én is aggódok bárkit is bemutatni, de mondjuk a bemutatás még oké, de egy idő után a probléma úgy is felüti a fejét :S és kellemetlen. Egy erős kapcsolat amúgy szerintem ezt simán kibírja.

20/F

2012. márc. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En tudom a megoldást ''''''''Priviben elmondom.
2013. ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!