Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyhogy ennyire mosolyog rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy ennyire mosolyog rám?

Figyelt kérdés
van egy lány,és hihetetlenül mosolyog rám...egyszerűen nem tud nem mosolyogni ha egymásra nézünk...meg rengeteget nevet a poénjaimon. Pedig saját bevallása szerint nagyon rossz kedve van mostanában, de ezt alig tudom elhinni,mert ezt is fülig érő szájjal mondta nekem. én mondjuk próbálom megnevettetni meg storyzgatok neki,de én minden emberrel ilyen vagyok,aztán mégse nyűgözöm le őket annyira, de ez a lány nagyon jól szórakozik...vajon miért lehet? ennyire szórakoztató lennék?
2012. márc. 10. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
tetszel neki, evidens, le legyél vak!
2012. márc. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennyire szórakoztató vagy neki bizonyára, mint ahogy az is biztos, h nem vagy neki közömbös. :)
2012. márc. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak udvariaságból mosolyog
2012. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és 4 év korkülönbség van köztünk,. ugye ez még nem olyan sok?
2012. márc. 10. 20:39
 5/8 A kérdező kommentje:
mi az hogy udvariasságból mosolyog? ezt hogy érted? udvariasságból mosolyogni az még egy dolog, de azért az már durva lenne ha udvariasságból röhögne a gyenge vicceimen...
2012. márc. 10. 20:41
 6/8 sziveske válasza:
biztos tetszel neki,vagy kedvel
2012. márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sziveske válasza:
amúgy 4év különbség az nem sok mert valaki közt 10év különbség van
2012. márc. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
annyira mosolyog,és mindig csak akkor,ha én is ott vagyok,vagyis ,ha látja h én ott vagyok,vagy éppen velem beszél...másokkal nem ilyen,
2012. márc. 13. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!