Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17L-33F. Lehet ebből valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17L-33F. Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

Hogy vélekedtek az ekkora korkülönbséges-kapcsolatról?

Működhet?


2012. márc. 10. 08:14
1 2
 11/20 anonim válasza:

Kiderült, hogy szerelem.Bocs de a kérdésben nem volt benne.Hasonló helyzetben vagyok náliunk is ennyi a korkülönbség csak valahogy az arányok mások.

A pasi független?

2012. márc. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Diavolino44 ***** válasza:
Ha felmerül benned a kérdés, hogy működhet-e a kapcsolat több hónap járás után, akkor azért elgondolkodnék egy kicsit. Nem kívülről kell valamit megerősíteni hanem belülről.
2012. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Jogos az utolsó hozzászoló észrevétele.Akkor eddig, hogy működött?
2012. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Úgy hogy hiába van mindent elsöprő szerelem nem mertünk nagyon belevágni, hisz mégis azért az a 15-16 év nem kevés. Ennek ellenére nagyon szeretem és ő is engem. A kérdést csak azért Írtam mert érdekelt más, kívülálló, különböző korosztályú élet tapasztalatú ember véleménye.

Azon felül nincs mit megerősíteni belül, minden rendben van, nem kételyek miatt kérdeztem...

2012. márc. 10. 20:21
 15/20 anonim ***** válasza:
87%
Ne hallgass a sok irigy kö cs ögre! Még nőt sem láttak életükben! Egy tinifiú max. 1x megtekert volna és annyi! Azt is szarul! Sokkal jobban jársz egy tapasztalt férfivel, mint a sok életképtelen nyegle kis fossal!
2012. márc. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat
2012. márc. 11. 13:28
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Én erősíteném a másik tábort. 23 éves vagyok a párom 40 éves, 17 éves korom óta egy pár vagyunk.


A lényeg, a többség valóban arra hajt, de ha megismeritek alaposan egymást, ugyanúgy szerelem lehet belőle, mint egy fiatalabbal. És azt is el kell mondjuk, hogy egy 20 éves is simán átvághat, ez nem kor függvénye, hanem emberé.


23/N

2012. márc. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Érdemes elolvasni: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Ha minden igaz, az előttemszólóval beszélgettünk erről.

2012. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
47%

maradjunk annyiban, hogy én is eltudnék bűvölni egy 9-13 éves kislányt ha akarok, seperc alatt... úgy hogy meg is dughatom mert kis naív és én már idős jóképű srác vagyok...


17/f ( ez csak egy vélemény volt, van barátnőm és soha nem tennék ilyet )

2012. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

annó az én osztálytársnőimre volt jellemző hogy nem a jóképűre buktak,sőt nem is a gazdagra hanem hogy minél idősebb legyen a fószer.ezt úgy kell elképzelni hogy licitáltak szünetben egymásra:"a te pasid mikor született?"a másik válaszolt"x év y hónap z nap" mire a diadalittas felkiáltás"hú az én pasim 2 héttel idősebb mint a tiéd,yeee!!!"

nameg osztálykirándulásról mikor befordult az iskola elé a busz a csajszik odarendelték előzőleg seregszemle céljával a hapsijaikat kikötve hogy ne borotválkozzanak és mégidősebbeknek tűnjenek.



jó hát csak mérsékelten szólom le az ilyen lamúrokat hisz dédszüleim közt speciel 41(!) év korkülünbség volt.ahhoz képest a tiétek smafu

2012. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!