Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány azt írja msn-en,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt írja msn-en, hogy pill az mit jelent?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy WC-zni megy?
2012. márc. 9. 23:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akkor legközelebb egyértelműen írd meg a kérdést te majom.
2012. márc. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Édes istenem.Hány éves vagy?10-et betöltötted?

Mért kell hogy az bármit is jelentsen?

Csöngetett a postás vagy a vízórás, kimegy a mellékre, éhes és kimegy enni, szólt neki az anyja hogy szaladjon fel tejért...., annyi oka lehet

2012. márc. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
lehet h mobilon keresték
2012. márc. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
a pill 5 perc és 3 óra közötti időintervallum.
2012. márc. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Ne vedd személyeskedésnek, de hihetetlen , hogy menni hülye ember van.

Kérdezd meg tőle mit csinál amikor "PILLOG"..

2012. márc. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én sokszor mentem már el kajálni, mikor pillt írtam vagy épp jött vendég és üdvözöltem, illetve olyan is volt már hogy épp nekiálltam honfoglalózni vagy olyan játékkal játszani egyik ismerősömmel, ahol nem igazán tudok szünetet tartani pár percig, hogy írjak addig, stb :D nem kell ezt annyira túlbonyolítani, nem vagy te lány. 19L
2012. márc. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!