Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha barátnőm?

Figyelt kérdés
Pár dolog magamról: 186 centi magas,fekete hajú ,jó humorú (ezt a visszajelzések alapján... ) és egy kőbunkó vagyok,de tényleg... de ezen nem tudok változtatni... megpróbáltam már,de nem ment.Ezen az egy dolgon múlhat az egész? Nővéreim már nagyon piszkálnak amiatt,hogy még " 1 csajt sem hoztam haza" de nem tudok mit csinálni.Régen nagyon visszahúzódó voltam,ma már duzzadok az önbizalomtól , én vagyok a közösségekben a leghangosabb( de nem tudom miért... alig van vmi sikerélményem,max h nevetnek mindig a poénjaimon... ) 17/F ha kell kép privátban küldök
2012. márc. 9. 21:38
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Figyelj,próbáltam nem bunkó lenni,de egyszerűen nem megy!... most ez így lehet érthetetlen,de tényleg... észre se vettem és azt mondtam egy csajnak,h jó ez a gatya,de mér pont függöny? ... meg ilyenek... áhh ... nem megy!
2012. márc. 9. 22:15
 12/28 anonim ***** válasza:
Most akkor lehet, hogy én is tapló vagyok:D, de ezek nem olyan bunkó dolgok... Feltéve, ha nem káromkodva és ordítva mondtad neki:D
2012. márc. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Ha én lány lennék és ezt mondanák nekem ,úgy pofán vágnám a gyereket... meg nem esne jól az tuti és hát ezek még kis dolgok... cigánylányoknak miket szoktam mondani... áhh... azok meg mindig meg akarnak veretettni,mer mindig piszkálom őket... de nem tok megváltozni
2012. márc. 9. 22:20
 14/28 anonim ***** válasza:
képet! :D
2012. márc. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Sztem menj el egy c*gány telepre, ott ossz ki mindenkit, utána komolyan mondom, meg fogsz változni, kívül-belül :D
2012. márc. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Most ez lehet váratlanul fog érni,de kb. a cigánygettóba lakok... (amikor anyuék megvették még nem volt az,kb 25 éve) és jó párszor verekedtem már a Mr. Etnikummal és a haverjaival is... de semmi változás,sőt még jobb poénok jöttek a cigányokra :D
2012. márc. 9. 22:34
 17/28 anonim ***** válasza:
Képet küldj:D
2012. márc. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Azért viselkedsz így, mert egy éretlen kis tini vagy. Jelenleg tetszik neked ez az ostoba bunkóherold stílus, ami elfedi a valós éned, ezért nem akarsz változtatni.

26N

2012. márc. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
De tényleg próbálok nem bunkó lenni,de nem megy! egy két lábon járó köcsög vagyok... már elnézést...de így van...
2012. márc. 9. 23:44
 20/28 anonim ***** válasza:
53%
fogadd el hogy meleg vagy!
2012. márc. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!