Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujra szerelmes vagyok a paromba, vagy csak a libidom nott meg?

Figyelt kérdés

8. evunket tapossuk a parommal. 2009 evvegeig minden rozsaszin volt imadtuk egymast, addig is voltak kis hullamvolgyek, de ereztem, hogy szerelmes vagyok, de nagyon. Csaladot akartunk alapitani, es 2009 novembereben sikerult is teherbe esnem. Nagyon feltunk, hogy valami baja lesz a babanak, ezert hanyagoltuk a szexet. Sajnost nem jol tettuk. Tovabbra is meg voltunk, semmi baj nem volt, orultunk, hogy jon a baba, de valahogy a bennem zajlo hormonvaltozasok hatterbe szoritottak a szerelmet. Ami kislanyunk megszuletese utan is folytatodott. Ereztem, hogy elmult a rozsaszin kod, amit nagyon sajnaltam, mert ugye fantasztikus erzes. A kislanyunkat kezdtem el ugy rajongassal szeretni, olvastam is, hogy normalis dolog hogy egy ideig hatterbe szorul esetleg a partner, de nem tudtam meddig. 2011 nyaran kenyszerusegbol juliustol karacsonyig egymastol tavol voltunk (nem szunetet tartottunk, a korulmenyek miatt kellett tavol lennunk egymastol) Nalam volt a lanyunk. Folyamatosan fenntartottuk a kapcsolatot, de mivel tudtam, hogy hosszura nyulik a tavollet, nem beszeltunk minden nap, csak rosszabb lett volna. Az elso 1-1.5 honap meg egesz konnyu volt (akkor meg nem tudtam, hogy 5 honap lesz belole, 3 honapnak nezett ki a dolog), aztan egyre jobban hianyzott, ereztem, hogy szerelmes vagyok bele. Aztan karacsonyra vegre ujra egyutt voltunk. Par hetig dult is a lamur, aztan vissza a szurke hetkoznapokba. Egeszen 2 hettel ez elottig. A libidom nagyon a beka feneke alatt volt 2010 elejetol, szinte a nullara esett vissza. Most meg alig birok magammal, egyfolytaban csak hozza simulnek, kedvemet lelem abban, hogy csak nezem, es szepnek talalom (mint az elott), imadok vele csokolozni, pedig a kislanyom szinte megfogantatasa ota joforman kerulom a nyelves csokot vele. Most ugy vagyok, mint az elso 3 evben a csokolozassal. Imadom. (akkoriban kepesek voltunk estenkent ugy hazasetalni, hogy csokoloztunk menet kozben...megvalosithato, csak lassan halad az ember:D) kislanyom szuletese elott minden nap mondtam neki, hogy szeretem, akar tobbszor is, aztan ez elkopott. Most megint azon kapom magam, hogy egyre surubben kicsuszik a szamon, csak ugy. Napkozben, ha dolgozik, nem hianyzik, de most is, ha ra gondolok, erzem azt az erzest a gyomromban, csokolozas kozben is. Hazajon, aztan csak ugy atolelem, mint regen, persze nem olyan tinis hevesseggel, mint akkor, minden kicsit tompabb es higgattabb. Meg egy gyermeket szeretnenk, de biztos nem esek bele ebbe a hibaba meg egyszer, nem fogom ellokni magamtol megint.

Semmi gondunk nem volt a 7 ev alatt, tiszteljuk es szeretjuk egymast, csak a szerelem elveszett...vagy megse?


2012. márc. 9. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Az bizony olyan mint a barátság, melegen kell tartani mert kihűl. Ennek tudatában akkor is közeledek a páromhoz amikor meglennék szex nélkül is. És közben megjön az étvágy is. Így nem kacsingat félre egyik sem, nincs oka rá. Ha mégis, akkor az nem is igazi párkapcsolat. Az esküvőn hűséget fogadtunk egymásnak.
2012. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Felre kacsintasrol szo sincs, eszembe nem jutna, neki se, tudom. Ha szar lenne mellettem, o kerek perec megmondana, es szetmennenk. Tudom, hogy ennyire gerinces. En mar a kapcsolatunk elejen azt gondoltam, mikor mar akkor meg tudtunk mindent beszelni oszinten tabuk nelkul, hogy o egyben a legjobb baratom is. Mar akkor azt gondoltam, hogy ha nem sikerulne egyutt maradnunk, vita nelkul, szepen valnank el.
2012. márc. 9. 16:06
 3/10 A kérdező kommentje:

Egyebkent ugy erzem, nem dongetek zart kapukat, eszrevettem, hogy nem haritja kozeledesem, latom rajta, hogy kicsit meg van lepodve, de latom, hogy tetszik neki ez az uj fordulat, es kezd o is kezdemenyezobb lenni.

Annyira megerto egyebkent, nem tudom en ilyen lennek e a helyeben. A terhesseg alatt is, meg azota is turelmesen var ram, mikor allok keszen, mikor forditok ra figyelmet.

Hihetetlen jo ember, de ugy erzem ez azert is van, mert meg szeret.

2012. márc. 9. 16:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg kell becsülni. A félrekacsintásról annyit, ha huzamosabb ideig nincs szexuális kapcsolat és az egyik fél nagyon igényelné (a libidó ellen nincs mit tenni), beindul az ember fantáziája is. És az nem jó. Van aki nem ad igazat de a házasság elsősorban a szexuális kapcsolatról szól. Mert bizony jó dolog ha a partner ott van a közelemben. Akkor megy át simán szeretetbe amikor a libidók csökkennek. Van akinél előbb van akiknél később következik be.
2012. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok, nagyon boldog lehetsz, hogy ilyen párod van...:) Kevés embernek adatik meg. Igazi szenvedélyes szerelem volt a tietek az elején, majd az ideiglenes "eltávolodás" a baba miatt volt, teljesen természetes. Idő közben a szenvedélyes szerelmetek átalakult kötődéssé, és mély szeretetté, de mivel ő az igaz szerelmed, megvan a kémia köztetek, időszakonként fel-fel tud lángolni a kezdeti szenvedély.:)

Nagyon szerencsés vagy, Ő az igazi.


Sok boldogságot!

2012. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, és őrizd meg most már ezt a tüzet! :)
2012. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, aranyos vagy, kedves utolso, igen, tudom, hogy szerencses vagyok, foleg, hogy igazabol o az elso hosszutavu kapcsolatom, nem volt elotte senkivel szexualis kapcsolatom. Neki en a 4. hosszutavu kapcsolata vagyok (3x3 evig jart 3 lannyal), de sajat bevallasa szerint eloszor szerelmes igazan...ez latszik is. Szerencses vagyok, hogy en vagyok neki az igazi, mert nekem o az. Nem hagyom, hogy kicsusszon a kezeim kozul a boldogsag, kuzdok erte.
2012. márc. 9. 20:51
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek hasonlo boldogsagot kivanok!
2012. márc. 9. 20:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyira jó volt ezt olvasni. :)
2012. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Rátaláltam a kérdésedre, de látom, hogy már 1 éve történtek ezek a dolgok. Én ugyanezeken mentem keresztül a kislányom születésekor. És ugyanigy hirtelen megugrott most a libidóm. Azt szeretném kérdezni, hogy azóta terhes lettél-e, és minden szuper? Nem estél bele újra a hibába? Mert nem tudom, merjek-e még 1 gyermeket vállalni- mi is majdnem szétmentünk.. Most jól vagyunk. Köszönöm,ha válaszolsz!
2013. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!