Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után, illik a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, illik a volt partneremnek névnapi üdvözletet küldeni?

Figyelt kérdés
2 hete szakítottunk a barátommal,azóta nem is beszélünk,néha köszönünk egymásnak. Már többször is szakítottunk,de az kb. 1 hétig tartott és akkor is én kezdeményeztem a békülést. Úgy látszik,hogy végleg vége,már nagyon huztuk az egészet. 1,5 évig voltunk együtt. Az a problémám,hogy hamarosan névnapja lesz,és nem tudom,hogy küldjek e neki üdvözletet,vagy írjak e neki sms-t,attól tartok,hogy ha nem küldök,akkor nagyon csalódott lesz,hisz mindig ajándékoztunk egymásnak. Ti mit tennétek?
2008. ápr. 11. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
ha kuldessz neki felreertheti,azt hiheti hogy meg mindig erzel valamit iranta , csak akkor kuldj szerintem ha ez igy van
2008. ápr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kötődöm hozzá,szeretem,de nem akarom hogy azt gondolja,hogy megint én kezdeményezem a békülést,és megint én veszem fel a kapcsolatot vele.mégis ő a fiú,neki kéne békülni.
2008. ápr. 11. 16:34
 3/6 anonim ***** válasza:
kuld el neki smsben hogy boldog nevnapot de tovabb ne kozeledj hozza, azt hinne megint ujra akarod kezdeni...
2008. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig ajándékoztátok egymást, akkor most ne vegyél ajándékot, de küldj egy sms, ami ne legyen túl személyes, csak annyi legyen benne, hogy "boldog névnapot"! Tovább ne ragozd és akkor figyelmes is voltál, de nem voltál túl bizalmas sem.
2008. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valamivel hívd fel a figyelmét. Mármint, mikor összefuttok, egy picit nézz rá másképp... de csak a tekintetedben legyen célzás. Persze, csak ha még mindig szereted, és látsz esélyt megint kibékülésre, újrakezdésre, és akarod is. Egy névnapi sms-ben meg szerintem semmi sincs. :) Azt hogy személyes legyen-e, én egy picit átgondolnám. Hisz másfél év, az másfél év, nemde? Valamennyire biztos szeretitek még egymást.
2008. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól mert már nem vagytok együtt az nem jelenti azt hogy barátok már nem lehettek!szerintem nyugodtan küldhetsz neki egy üzit!ennyit pl mindenki megérdemel !abból még gond nem lesz!
2008. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!