Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel másfél hónapja beszélünk már, most találkozunk hétvégén és valamit mindenképp szeretnék neki adni így utólagosan is nőnap alkalmából. Valami apróságra gondoltam, esetleg valami plüss vagy nem is tudom. Szerintetek mit érdemes?
2012. márc. 9. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Sörnyitót.
2012. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Antonio Banderas szexbábút
2012. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kösz a sok IQ harcosnak.


Az lemaradt hogy 20 éves.

2012. márc. 9. 15:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Virág? Virágot a virágnak!
2012. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze az lenne a legjobb, de egész nap a városba leszünk és akkor egész nap cipelni kellene.
2012. márc. 9. 15:40
 6/8 anonim ***** válasza:
semmit...
2012. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Esetleg egy kisebb doboz bonbont? Mondjuk vehetnél neki egy Raffaellot, vagy ilyesmit.


Ami meg a cipelést illeti, vegyél akkor hozzá egy kis ajándék táskát, vagy minek hívják azt... ilyen dísz szatyor, vagy mi az isten, amibe pl a bort is tenni szokták, csak az nagyobb... na, szóval egy olyanból vegyél egy kisebbet, amibe belefér a bonbon, és abban add oda neki. Akkor nem kell a kezében hurcolásznia. :)


Különben meg szerintem tök figyelmes tőled, hogy venni szeretnél neki valami kis apróságot. :) Ez nagyon aranyos, kedves dolog. Én biztos nagyon örülnék neki, ha én kapnék így valamit, és egyáltalán nem bánnám, ha utána cipelnem is kéne egész nap. :)


21/L

2012. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó ötlet:) Annyira nem vagyok jártas az ilyenekbe, azt se tudtam hogy van ilyen, talán így tényleg nem fogja zavarni:)
2012. márc. 9. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!