Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért álmodom azt, hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért álmodom azt, hogy megcsalom a páromat? Veletek előfordul ilyen? Ez nagyon gáz.

Figyelt kérdés
6 éve együtt vagyunk,és szeretjük egymást.
2012. márc. 9. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
mert már nem szereted.
2012. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyakran álmodom olyanról, ami piszkálja a fantáziám, de nem tehetem meg.

Nincs jelentősége...

2012. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igen, előfordult, hogy álmomban megcsaltam a párodat.
2012. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is mostanában volt az első, nagyon össze voltam utána zavarodva. Azóta pedig 3x. Szerintem nincs jelentősége, ha te nem érzed úgy, hogy lenne.

Ismerőssel vagy ismeretlennel csalod meg?

2012. márc. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már... Valóban nagyon furcsa érzés, de ha végig gondolom általában mindig van valami oka,h miét álmodom mással, valami korábbi történet amit inkább elnyomok magamban és szerintem ilyenkor bontakozik ki..
2012. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Teljesen ismeretlen az illető,de álmomban úgy jön le,hogy ismerem.
2012. márc. 10. 10:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehet, hogy csak újdonságra vágysz?
2012. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!