Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Nem vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Nem vagyunk egymáshoz illőek? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 hónapja kezdődött, hogy a barátom minden kis aprósággal ki tud akasztani, ilyenkor sírok, kiborulok, nagyon hülyén viselkedek, tudom, de akkor annyira elvakít valami, hogy nem látom tőle ahogy viselkedem. Kb hetente egyszer előfordul, hogy a barátom csinál vmi kis bakit, (pl megbeszéljük, hogy jön értem és talizunk, én várok rá, de nem jön, nem hív fel, és mikor felhívom mondja, hogy mást csinál... vagy egyszerűen csak önzően viselkedik), és ezen annyit rágódok, hogy miért csinál ilyeneket, sírok és aznap este aludni sem tudunk sokáig mert rágódok a dolgon, a végén ő is kiakad, volt már rá példa, hogy annyira, hogy ő is elsírta magát... Utána persze megbánom, hogy ilyen bután viselkedtem. Nem haragszok rá, hanem érzelmileg esik nagyon rosszul. Egyébként boldog vagyok vele, mindenki szerint illünk egymáshoz, és nagyon szeretjük egymást. Nem akarunk szakítani, meg szeretnék változni, csak nemtudom hogy kellene.
2012. márc. 9. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Enyhe értelmi fogyatékosságban szenvedsz.
2012. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pedig annyira egyértelmü, semmi keresnivalótok egymás mellett...
2012. márc. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért az ha megbeszélitek, hogy érted megy és elfelejti az elég gáz. A többi esetetekről nem tudok nyilatkozni, mert nem írtál róla.


Az eset nem az összeillés függvénye.

2012. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ami mostanában volt, hogy beteg voltam és nem tett volna meg nekem semmit, csak az volt a lényeg, hogy ő ehessen, meg hasonlók, ezt értettem az önzőségen. De egyébként jószívű és törődik velem, de, ha hibázik nagyon ki tud akasztani, érzelmileg. Ettől a sírástól meg rossz érzéstől szeretnék megszabadulni. Köszi a normális választ.
2012. márc. 9. 12:31
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként bocsánatot szokott kérni, ha nem is rögtön utána. De engem olyankor még mindig bánt a dolog.
2012. márc. 9. 12:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem egy valódi kapcsolat.Nagyon elvakult vagy.Valójában ő nem tesz téged boldoggá...Idegileg szépen tönkremész előbb-utóbb...
2012. márc. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha meg van beszélve, hogy találkoztok, de nem megy el érted, és nem is szól: az nem feledékenység, hanem annak a jele, hogy magasról szarik rád.


Azért ilyet, hogy a párjával találkozik az ember, ilyet soha nem felejt el, jobb helyeken legalább is.


Szerintem nem kéne neked együtt lenni vele...

2012. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem miből gondolod, hogy ő törődik veled és gondoskodik rólad, ha a két probléma amit leírtál, az olyan szinten mutatja, hogy nem vagy fontos neki, hogy nem is értem, hogy te ezt hogy nem veszed észre.


Ha egy férfi törődik egy nővel, akkor fontos neki, hogy az a másik jól érezze magát, és ezért minden tőle telhetőt megtesz. Ami magában foglalja azt is, hogyha beteg, akkor kiszolgálom, megkérdezem mit kér, nem pedig elvárással vagyok felé, hogy még ő szolgáljon ki engem. Ezt nevezzük törődésnek.

(ez fordítva is igaznak kell legyen)


Ha egy férfinak fontos a nő, és megbeszélnek egy találkozót, de az az egyik félnek nem jó, mert közbe jött valami, akkor az a MINIMUM, hogy szólok neki, hogy ne várjon, mert nem jövök.


Ha heti szinten történnek ilyen "apróságok" amik miatt kiborulsz, akkor nem értem, hogy miért neked kéne változnod bármiben is.


Ő nem szeret téged, gyáva, hogy kimondja a szakítást. Te meg gyáva vagy és elvakult, hogy észrevedd a jeleket.


Tudom, most az fog jönni, hogy de ti szeretitek egymást, meg hát ő olyan törődő, aranyos, hogy én azt elképzelni sem tudom, közlöm, hogy engem nem zavar, ha te idegileg tönkremész, mert a te életed, te véleményt kérdeztél, én elmondtam mit gondolok, ezután dönts belátásod szerint.


28/n

2012. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem ilyen esetben mindkét fél véleményét tudni kellene, amit leírtam az csak a dolog egyik oldala. Ezekben az esetekben ő volt a hibás, ez tény, de én meg nem tudok túllépni 1-1 hibán, mert érzelmileg túlságosan bánt a dolog. Ezen a túlzott érzékenységen szeretnék változtatni, amit szerintem még az előző kapcsolatomból "hoztam", ami a végére annyira elromlott sajnos, hogy kialakult nálam ez a sírós, érzelmes dolog, amitől szeretnék megszabadulni, mert, ha szakítunk valószínűleg a következő kapcsolatomban is előjönne.
2012. márc. 9. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!