Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme ennek a kapcsolatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ennek a kapcsolatnak (vagy ha már annak lehet nevezni)?

Figyelt kérdés

van egy kapcsolatom ami 2 éve tart, rengeteget veszekedtünk, amiben én is sokszor volta hibas elismerem, de azért ugy gondolom jogos volt h néha kiakadtam, mert példaul az volt a baja h miert nem vagyok 48 kg es miert nem lapos a hasan (en 52 kg vagyok es van egy kis pocim :( ),(megjegyzem h az exeinek lapos hasuk volt), nekem ez nem tetszet , akkor miert jott velem ossze vagy akkor szakitson, de nem tette.

most az van, h rajottem , hogy egy maasik lanyal beszelget (sovany es 50kg sincs) h milyen rossz velem es csak azert van velem mert nem akkar maganyos lenni , en nem mondtam meg h lattam ezt hanem rakerdeztem h miert van velem es h ha ugy erzi h valamit el akkar mondani mondja, rakerdeztem h mikor beszelt ezel a csajal es a szemembe hazudot!

ti lennetek tovabb egy ilyen fiuval??

nem csaltam meg soha, mert szeretem es eddig ugy gondoltam o is engem É((


2012. márc. 8. 21:37
 1/2 anonim válasza:

Figyelj, így én, mint fiú, csak annyit tudok tanácsolni, hogy ülj le vele beszélgetni, úgy, hogy elmondod, hogy nekem mi a gondod vele,miket változtathatna magán, stb.. és, ha ezt normálisan kezeli, akkor talá még van értelme, de ha felkapja a vizet, akkor küld el a ...-ba. :)

Hogy ezt te megfogadod-e és megcsinálod-e arról csak te dönthetsz.

2012. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik fél se akarjon a másikon se külsőleg, se belsőleg változtatni. Ha azt mondod, hogy láttad a beszélgetést, és ilyeneket mondott rólad.. Hát az nagyon gáz.!


Én is nagyon szerelmes vagyok, van egy egy éves kapcsolatom, de ha ilyeneket beszélgetne rólam a barátom más csajoknak akkor elég valószínű h csapja annak a lánynak a szelet és hogy már nem érzi azt irántad mint az elején.

Az én meglátásom szerint akkor is sérülsz ha vele maradsz és akkor is ha nem. Legyél okos. Vannak olyan pasik akik azért szeretnek amilyen vagy és nem akarnak rajtad változtatni:)

2012. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!