Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legény búcsúban (és vagy)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legény búcsúban (és vagy) lány búcsúban mi fér bele?

Figyelt kérdés

Az igaz hogy ami ott történik nem számít megcsalásnak???

Idióták a válaszaival kíméljenek


2012. márc. 8. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
de minden megcsalásnak számit ott is mai a "valóságban" is. Ergó ha lány vagy nem smárolhatsz nem dughatsz és szolgálhatod ki a pasik szexuális igényeit. És ez a legénybucsukra is igaznak kellene lennie. Csak elkorcsosult a világ...
2012. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Hát ez a szervezéstől függ, hogy mi lesz benne!

Az meg hogy mi számít megcsalásnak, az csak rajtatok múlik! Attól, hogy legénybúcsúja van az embernek még nem kell megkef*lni az első táncoslányt, aki rázza a s*ggét az orrod előtt!

Meg az is f@szság, hogy kifizették a haverok a csajt! Francokat!

Vagy ha mégis megteszed, akkor az valahol a kapcsolatot és az ahhoz való hozzáállásod minősítí!


Nekem is mostanság lesz a legénybúcsúm, (ha a haverok megszervezik), de - hűséges típus lévén - nekem még csak meg sem fordul a fejemben, hogy megtegyem!

2012. márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"elkorcsosult a világ"


A lóf*szt korcsosult el, ilyen volt mindig is, csak a könyvekből, filmekből ezt nem kapod. Annyi a különbség, hogy új keletű divat a legénybúcsú. És a k*rvázós, sztriptízelős legénybucsú sem általános szerintem, legalábbis én közvetlen ismerettségi körben ilyenről nem tudnék beszámolni.


A kérdésre válaszolva: az fér bele, ami neked belefér, de ami megcsalás, az ott is megcsalás!

2012. márc. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi férne bele? Pia, kur.vák, drog!

Ja de megcsalásnak minősül! Kérdés, hogy a lelkiismereted hogy van ... :-P

2012. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak javaslom!!Olvasd újra a kérdést!!Megcsaláshoz hogy jön drog???Ne ferdícs!!Leírtam hülye válasz nem kell!!!A többieknek köszönöm a (normális) válaszokat
2012. márc. 8. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:
"ferdícs"? tyűha :O
2012. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Legény búcsúban (és vagy) lány búcsúban mi fér bele?"


Ez a fő kérdés, erre válaszoltam! Tanulj meg kérdést feltenni.

Alatta válaszoltam arra, amit Te is a kérdésed alá írtál ... :-P

2012. márc. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!